Rozstań w show-biznesie ciąg dalszy. Sam Smith rozstał się ze znanym aktorem po 9 miesiącach

Sam Smith i Brandon Flynn rozstali się

Sam Smith i Brandon Flynn rozstali się

Po dziewięciu miesiącach Sam Smith i Brandon Flynn postanowili się rozstać. Muzyk podobno jest tak załamany, że rzucił się w wir pracy. To ona jest dla niego ucieczką w tych trudnych momentach. Dlaczego jedna z najpiękniejszych gejowskich relacji w show-biznesie nie przetrwała?

Para podczas związku chętnie dzieliła się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Niedawno Smith usunął ze swoich profili większość zdjęć z partnerem, co było wyraźnym sygnałem, że to już koniec. Dlaczego Sam i Brandon rozstali się? Jak zdradza osoba z otoczenia muzyka w jednym z wywiadów, przeszkodą miała być praca.

Zarówno muzyk jak i aktor bez reszty poświęcali się karierze. To ona stanęła na drodze ich wspólnej przyszłości:

Sam i Brandon przeżyli prawdziwy, gorący romans, naprawdę zakochali się w sobie. Ale obaj są tak zajęci, że nie znaleźli miejsca na miłość. Sam jest zdruzgotany, to był jego najpoważniejszy związek – zdradził informator.

Na szczęście, w momencie, kiedy nadeszło rozstanie, muzyk podróżuje po Stanach Zjednoczonych z trasą koncertową, w ramach światowego tournee promującego jego najnowszą płytę  The Thrill Of It All.  Brandon natomiast skupiony jest na karierze aktorskiej, obecnie gra Justina Foleya w dramacie Netflixa.

Myślicie, że Smith i Flynn mają szansę do siebie wrócić?

Coming out Sama Smitha

Spekulacje o tym iż Sam Smith jest gejem, pojawiły się od momentu, w którym tylko zadebiutował na scenie. Piosenkarz coraz bardziej podsycał te plotki publikując sugestywne wpisy, aż wreszcie dokonał coming outu. Opublikował wówczas swoje zdjęcia z wakacji z Australii, które spędzał z modelem Jonathanem Zeizelem. Później wyznał, że wszystkiego jego piosenki na debiutanckiej płycie są dedykowane dla mężczyzny, z którym był w związku, bowiem – jak sam twierdzi – „rozstanie i ból po nim doprowadziły go do miejsca, w którym obecnie się znajduje”.

Sam Smith i Dua Lipa już w Warszawie! Światowe gwiazdy w odjechanych stylizacjach właśnie wylądowały w Polsce!

Soczysty gejowski pocałunek gwiazdy „Top Model” na Orange Warsaw Festival! Internauci podzieleni

Książę William wystawił księżną Kate do wiatru! Musiała iść sama na dwa ważne śluby w rodzinie królewskiej! Dlaczego jej to zrobił?


Sam Smith i Brandon Flynn rozstali się

Sam Smith i Brandon Flynn rozstali się

Sam Smith i Brandon Flynn rozstali się

Sam Smith i Brandon Flynn rozstali się

Sam Smith na lotnisku w Warszawie, przed Orange Warsaw Festival 2018

Sam Smith na lotnisku w Warszawie, przed Orange Warsaw Festival 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×