Sam Smith został zablokowany w aplikacji randkowej. Powód nieźle go rozbawił

Sam Smith

Sam Smith

Sam Smith wciąż jest singlem. W poszukiwaniu miłości zarejestrował się w aplikacji randkowej, z której został usunięty. Nie da się nie uśmiechnąć, czytając, co było powodem takiej decyzji administratorów.

Sam Smith zadebiutował na scenie w 2012 roku, gdy gościnnie wystąpił wraz z brytyjskim duetem elektronicznym Disclousure. Nagrał partię wokalną i tekst do piosenki Latch. Utwór przypadł do gustu słuchaczom na tyle, że w krótkim czasie znalazł się na 11 miejscu listy Uk Singles Chart. Od tego momentu jego kariera ruszyła z kopyta, a obecnie kojarzony jest z takich utworów, jak: DiamondsToo Good at Goodbyes czy Stay With Me. W trakcie swojej kariery zdecydował się na coming out. Obecnie nie identyfikuje się z żadną z płci.

Sam Smith wciąż jest singlem. Z jakich aplikacji randkowych korzysta?

Ostatni oficjalny związek Sama Smitha zakończył się w 2018 roku. Wówczas to po roku rozpadła się jego relacja z Brandonem Flynnem. Muzyk ciężko zniósł to rozstanie, jednak teraz jest gotowy na miłość, której zaczyna szukać.

Kwarantanna dla rodzin jest czasem, w którym mogą zacieśniać relacje i cieszyć się z możliwości wspólnego spędzania czasu. Niestety zupełnie inaczej czują się osoby samotne, takie jak Sam, którym teraz szczególnie dokucza brak drugiej połówki. Z tego też względu artysta zdecydował się założyć konto na portalu randkowym.

W wywiadzie podczas programu Watch What Happens Live Sam Smith wyznał czy obecnie ma jakiegoś stałego partnera:

Nadal jestem singlem, przejrzałem już wszystkie możliwe aplikacje randkowe.

Po chwili dodał, że przygoda z jednym portalem szybko się dla niego skończyła:

Wyrzucili mnie z aplikacji Hinge, ponieważ myśleli, ze podszywam się pod siebie – przyznał z uśmiechem na twarzy.

Prowadzący Andy Cohen szybko zaproponował Samowi, aby ten skorzystał z aplikacji Tinder, ponieważ sam został potraktowany w taki sposób. Sam przyznał, że musi spróbować ją ściągnąć. Kto wie, może wkrótce jakiś szczęściarz zyska możliwość porozmawiania z nim w prywatnych wiadomościach…

Sam Smith o swojej orientacji

Sam Smith o tym, że jest gejem, poinformował świat w 2014 roku. Przyznał się wówczas, że nie był wtedy jeszcze w żadnym poważnym związku jednopłciowym:

Nigdy wcześniej nie byłem w związku. Byłem tylko w nieodwzajemnionych relacjach, w których ludzie nie kochali mnie z wzajemnością.

Od tamtego czasu jego życie miłosne rozkwitało. Spotykał się z muzykiem Adamem Lambertem oraz modelem Jayem Camillerim, jednak w żadnym z tych związków nie zaiskrzyło na tyle, aby Sam związał się z nimi na stałe. Prawdziwe uczucie rozgorzało w nim, gdy w 2017 roku poznał Brandona Flynna, aktora z serialu Trzynaście powodów. Ich związek przetrwał rok. Muzyk długo dochodził do siebie po ciężkim rozstaniu.

Sam w marcu 2019 roku przyznał, że nie identyfikuje się z żadną płcią. Poprosił fanów, aby zwracali się do niego w formie „oni/ich”. Poprzez zdjęcie na Instagramie, poinformował obserwatorów o tym, jak jedna decyzja zmieniła jego życie:

Dzisiejszy dzień jest dniem bardzo szczęśliwym. Dzisiaj postanowiłem, by wszyscy zwracali się do mnie zaimkami oni/ich. Całe życie toczyłem walkę z moją tożsamością płciową. Będę celebrował, to kim jestem w środku i na zewnątrz. Mam niezwykły przywilej, że jestem otoczony osobami, które mnie wspierają w tej niezwykłej decyzji.

Życzmy Samowi dużo miłości.


Sam Smith

Sam Smith

121711480_347026596592087_2764949181169722357_n
Sam Smith po metamorfozie

Sam Smith po metamorfozie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×