Chłopak Britney Spears dziś wygląda jak Adonis, a kiedyś… Na starych zdjęciach aż ciężko go rozpoznać

Sam Asghari

Sam Asghari

Sam Asghari przed metamorfozą wyglądał zupełnie inaczej. Chłopak Britney Spears pokazał swoje stare zdjęcia. Nieźle się zmienił.

Britney Spears ma chłopaka, którego może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Nie dość, że jest dużo młodszy od gwiazdy, to Sam Asghari wygląda niczym kulturysta i jest niezwykle przystojny. Jednak nie zawsze prezentował się tak dobrze jak dziś. Sam przyznał, że były czasy, kiedy to walczył z nadwagą. Kilka lat temu naprawdę bardzo się zapuścił.

Sam Asghari: stare zdjęcia chłopaka Britney Spears

Patrząc po dzisiejszym wyglądzie chłopaka Britney, ciężko jest uwierzyć w to, co pisze. Według niego, dążąc do obecnej sylwetki zrzucił aż 45 kilogramów. Jakiś czas temu w wywiadzie dla Men’s Health powiedział o chwili, w której miał dość swojego ówczesnego wyglądu.

Byłem zainspirowany, byłem ambitny i chciałem zmiany. Powiedziałem sobie, że nic mnie nie powstrzyma.

W wieku 19 lat zachorował na depresję, co miało także wpływ na jego wagę. Dobiła wtedy aż do 131 kilogramów. Jednak w końcu zabrał się za siebie i zaczął na poważnie trenować. Obecnie w niczym nie przypomina siebie z tamtego okresu.

Sam Asghar w motywującym wpisie na Instagramie

Sam Asghari na swoim profilu społecznościowym, gdzie obserwuje do ponad 1 mln użytkowników, zamieścił motywujący wpis, w którym odniósł się do obserwatorów. Porównał oczekiwania wobec ludzi pięknych, a tych trochę mniej atrakcyjnych. Według niego, jeśli ktoś jest odpowiednio przystojny, to nie oczekuje się od niego niczego więcej. Nie potrzebuje osobowości, by przyciągnąć do siebie ludzi. Natomiast w momencie, gdy boryka się z dodatkowymi kilogramami, to często pada ofiarą negatywnych opinii.

Ludzie, którzy są obdarzeni pięknym wyglądem, są przez całe swoje życie nudni.

Nikt nie jest w stanie przekonać go, że jest inaczej, gdyż model sam był po dwóch stronach barykady. Najpierw zaczynał jako „grubasek”, a następnie stał się przystojniakiem o szczupłej sylwetce. Swoją metamorfozę pokazał w zestawieniu zdjęć na Instagramie.

View this post on Instagram

When I look back I see alot have changed, a lot! One fact that nobody talks about is when’s someone is good looking enough they don’t really need much of a personality to attract friends, opposite sex, or in general people. When you have some extra beef on ya like I do on the left you need alot of personality to attract people around you otherwise your life will be as empty as your dinner plates ???? My point is the group of people that are judged like minorities, extra weight people, LGBTQ community and so on are the funniest people and have the best energy! Am I wrong? ???????????????????? people that are blessed with great looks all their lives tend to be very boring ???????? convince me otherwise I’ve been on both side of the ball! From fat to fit! The only thing that changed was the Doritos/oreo combo while playing video games #neverchange #transformation #asgharifitness @asgharifitness

A post shared by Sam Asghari (@samasghari) on


Sam Asghari

Sam Asghari

Sam Asghari

Sam Asghari

Britney Spears i Sam Asghari - choinka

Britney Spears i Sam Asghari - choinka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×