Szukaj

Chłopak Britney Spears stracił cierpliwość do jej ojca-tyrana: „KU*AS”. Mocne słowa mówią wszystko o tym, jak traktuje córkę

Britney Spears

Britney Spears

Sam Asghari, chłopak Britney Spears, na Instagramie wydał oświadczenie, w którym skomentował zachowanie ojca swojej ukochanej, Jamesa. Nie są to miłe słowa.

Britney Spears w bardzo młodym wieku stała się rozpoznawalna. Sława ją jednak przygniotła, przez co piosenkarka popadła w ogromne kłopoty. Sięgała po narkotyki i zaczęła nadużywać alkoholu. Związała się z Kevinem Federlinem, z którym ma dwoje dzieci. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. Gwiazda straciła też prawo do opieki nad synami.

Spears w 2008 roku została ubezwłasnowolniona. Opiekę przejął nad nią ojciec, Jamie Spears oraz adwokat Andrew Wallet. Po pewnym czasie sporo się zmieniło. Drugi z wymienionych panów zrezygnował z kurateli, pierwszy zachorował w 2019 roku. Wówczas ustanowiono, że prawną opiekunką gwiazdy zostanie Jodi Montgomery.

Chłopak Britney Spears, Sam Asghari, stracił cierpliwość do jej ojca

Mimo ubezwłasnowolnienia, które ma się skończyć w lutym 2021 roku, Britney stara się koncertować, a także realizować zawodowo. Od 2016 roku jest w związku z Samem Asgharim, z którym poznała się na planie teledysku Slumber Party. Gdy media obiegł film dokumentalny Framing Britney Spears, za który odpowiada redakcja New York Timesa, chłopak gwiazdy postanowił zabrać głos.

27-letni model fitness opublikował oświadczenie na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, w którym wypowiedział się na temat ojca swojej partnerki, Jamesa Spearsa. Ujawnił, że nie ma do niego szacunku. Powodem jest fakt, że mężczyzna kontroluje ich związek i nieustannie w niego ingeruje:

Chciałbym, żeby ludzie zrozumieli, że nie mam szacunku do kogoś, kto próbuje kontrolować nasz związek i nieustannie rzuca nam kłody pod nogi.

W dalszej części jest tylko ostrzej. Chociaż Sam Asghari nie chce się wdawać w szczegóły, ale nie przebiera w słowach.

W mojej opinii Jamie jest absolutnym k***sem. Nie będę wdawał się w szczegóły, ponieważ zawsze ceniłem sobie naszą prywatność, ale nie przyjechałem do tego kraju, by nie móc wyrażać swojej opinii oraz wolności.

Chłopak Britney Spears atakuje jej ojca

Chłopak Britney Spears atakuje jej ojca

Myślicie, że James Spears zareaguje na to oświadczenie?


Chłopak Britney Spears atakuje jej ojca

Chłopak Britney Spears atakuje jej ojca

Rodzice Britney Spears – matka Lynne i ojciec Jamie

Rodzice Britney Spears – matka Lynne i ojciec Jamie

Britney Spears i Sam Asghari - choinka

Britney Spears i Sam Asghari - choinka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×