Salvador Sobral wziął cichy ślub! Żona zwycięzcy Eurowizji swoją urodą powala na kolana! Zaśpiewał dla niej polską piosenkę! [WIDEO]

Salvador Sobral ślub, żona, Dwa serduszka

Salvador Sobral wziął ślub. Jego żona Jenna Thiam ma zjawiskową urodę, którą oczarowała nie tylko portugalskiego zwycięzcę Eurowizji 2017, ale też wielu internautów. Podczas wizyty w Polsce artysta opowiedział o swojej ukochanej, a na koncercie w Krakowie zaśpiewał w całości po polsku hitu Dwa serduszka znany z filmu Zimna wojna.

Salvador Sobral dwa lata temu wygrał Eurowizję z piosenką Amar Pelos Dois. Od tego momentu zdobył popularność w Europie, którą teraz stara się wykorzystywać. Piosenkarz kilka dni temu zakończyła swoją trasę koncertową nad Wisłą. Podczas swojej wizyty w Krakowie zaśpiewał w całości po polsku słynny utwór Dwa serduszka, któremu w ostatnim roku nowe życie nadała Joanna Kulig w filmie Zimna wojna. Okazuje się, że wybór piosenki nie był przypadkowy, bowiem Salvador Sobral wziął ślub w tajemnicy ze śliczną Jenną Thiam, która w lokalnej prasie została nazwana „portugalską Shakirą”.

Najpierw deklarowałem, że nie lubię mówić na temat ślubu, a później umieściłem swoją żonę na okładce albumu na jej odwrocie. Zawsze sobie zaprzeczam – wyznał w „Dzień Dobry TVN”.

W rozmowie z Gabi Drzewiecką opowiedział także, że jak wyglądała jego nauka polskiego tekstu do wspomnianego przeboju, który w oryginale wykonuje zespół Mazowsze:

Zwykle słucham piosenki w obcym języku i zapisuję ją na swój sposób. Jest to zapis fonetyczny.

Salvador Sobral przyznał, że najpierw ujęła go muzyka, dopiero po tym fakcie poznał znaczenie słów, które śpiewa. Tekst zyskał dla niego podwójne znaczenie – nie tylko dedykował go swojej ukochanej żonie, ale też idealnie nawiązuje do jego problemów zdrowotnych. Piosenkarz przeszedł transplantacje serca:

Wiedziałem, że jak wyzdrowieję, chcę po prostu grać. Zawsze marzyłem, by grać na całym świecie. Chciałbym występować w Ameryce Południowej. To wciąż niespełnione marzenie.

Życie Salvadora Sobrala to gotowy scenariusz na film, który z pewnością wkrótce powstanie. 29-latek jest cenionym artystą, który swoje obie płyty wydał w kilku krajach. Dodajmy, że karierę zaczął od występów w portugalskim Idolu, w którym zdobył siódme miejsce.

Występ na Eurowizji 2019:

Zobacz: Salvador Sobral zagra koncert w Polsce! Zwycięzca Eurowizji rusza w wielką trasę

Zobacz: Eurowizja 2018: Salvador Sobral nie miał litości dla reprezentantki Izraela! „Okropna piosenka”. Dalej jest jeszcze gorzej

Zobacz: Smutny wpis zwycięzcy Eurowizji 2017! Salvador Sobral rezygnuje z kariery przez coraz poważniejsze problemy ze zdrowiem!


Salvador Sobral jest po ślubie. Jak wygląda jego żona?

Salvador Sobral jest po ślubie. Jak wygląda jego żona?

Salvador Sobral - żona Jenna Thiam

Salvador Sobral - żona Jenna Thiam

Jenna Thiam - żona Salvadora Sobral

Jenna Thiam - żona Salvadora Sobral

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×