Szukaj

54-letnia Salma Hayek pokazała ciążowy brzuszek. Fani zaniemówili z wrażenia

Salma Hayek

Salma Hayek

Salma Hayek pokazała ciążowy brzuszek w odważnej sesji. Gwiazda miała szczególny powód. Jej zdjęcie oczarowało fanów.

Salma Hayek może pochwalić się niezwykłymi osiągnięciami w branży aktorskiej. Na swoim koncie ma role w wielu świetnie przyjętych przez widzów i krytyków produkcjach. Jej talent dostrzegła Amerykańska Akademia Filmowa, która w 2003 roku nominowała ją do Oscara za rolę we Fridzie.

Choć często Salmę można było zobaczyć na szklanym ekranie w intymnych scenach (jak chociażby w słynnym Desperado z 1995 roku), to nigdy nie pokazała się nago. Dopiero w prywatnej, ciążowej sesji zaprezentowała swoje kształty w pełnej krasie. Miała ku temu szczególny powód.

Salma Hayek pokazała ciążowy brzuszek

Salma Hayek została matką w wieku 41 lat. Każde kolejne urodziny córeczki są dla niej prawdziwym świętem. Gdy Valentina pojawiła się na świecie, aktorka rozważała zakończenie swojej kariery, aby móc w 100% poświęcić się macierzyństwu. Przed podjęciem takiej decyzji powstrzymał ją mąż – Francois-Henri Pinault (francuski miliarder, właściciel klubu piłkarskiego Stade Rennais), który obiecał pomoc przy wychowywaniu dziecka.

21 września, w dniu 13. urodzin córeczki, Salma pokazała swoim fanom zdjęcie z domowego archiwum, na którym jest półnaga. Osłoniła piersi dłońmi, a jej biodra i nogi otuliła jedynie półprzezroczysta spódnica. Uwagę przykuwa sporych rozmiarów ciążowy brzuszek. Fotografia powstała na chwilę przed narodzinami Valentiny.

Maleńkie dziecko, które uformowało się w moim łonie, oficjalnie staje się nastoletnie. Urosło tak szybko… – napisała Salma.

Internauci są pod wrażeniem zdjęcia swojej idolki. Ciężarna Salma wygląda zjawiskowo. Eterycznie i bardzo kobieco.

Już myślałam, że to kolejne dobre wieści. Wspaniała sesja, piękna pamiątka. Sto lat dla córeczki – czytamy w komentarzach.

My również dołączamy się do życzeń.


Salma Hayek

Salma Hayek

Salma Hayek

Salma Hayek

Salma Hayek z córką

Salma Hayek z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×