Szukaj

Szok! Salma Hayek wyznała okrutną prawdę na temat współpracy z Weinsteinem! „Był moim potworem przez lata”

Salma Hayek molestowana przez Weinsteina

Salma Hayek kolejną ofiarą Weinsteinem

Koszmar w Hollywood nie ma końca! Od kilku miesięcy co chwilę media obiega kolejna dramatyczna historia amerykańskich gwiazd, które stały się ofiarami Harvey’a  Weinstein. Na liście pokrzywdzonych pojawiają się wielkie nazwiska: Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Kate Winslet, Meryl Streep, Ashley Judd. Tym razem głos w tej jakże poważnej sprawie zabrała fenomenalna i utalentowana Salma Hayek.

Piękna aktorka wyznała na łamach New York Times, że była jedną z ofiar Weinsteina. Z okrutnymi szczegółami opisała w felietonie ich współpracę. Zdradziła również, że była przez prawie dekadę cały czas zastraszana i  szantażowana. Lecz postanowiła przerwać milczenie!

Harvey wielokrotnie proponował mi wspólny prysznic, prosił o pozwolenie, by mógł oglądać jak ja biorę prysznic, pytał czy może mi zrobić masaż i próbował namówić na seks oralny, ale przez wiele lat mu po prostu odmawiałam. Sytuacja się nie zmieniła, gdy Weinstein przyparł mnie do muru. Zagroził, że nie wyda filmu „Frida”, gdzie grałam główną rolę, jeśli nie zgodzę się na zagranie nagich scen lesbijskiego seksu. Bardzo mi zależało na tym filmie. Poświęciłam mu wiele pracy i czasu. Kiedy Harvey wiedział, że nie uda mu się zarobić na filmie tyle, ile przypuszczał, po prostu powiedział, że zaoferował innej aktorce moją rolę i mój scenariusz, który powstał po latach moich badań. W jego oczach nie byłam artystką ani nawet osobą. Byłam zwykłą rzeczą – czytamy w New York Times.

Chęć zagrania w produkcji przekonały Salmę do rozbieranych scen w produkcji. Natomiast z felietonu dowiadujemy się, że w odważnych scenach partnerowała Salmie jej wieloletnia przyjaciółka, Ashley Judd, która niestety również była ofiarą Weinsteina.

Przeżyłam załamanie nerwowe. To było straszne. Nie czułam się źle dlatego, że zagrałam lesbijski seks nago z inną kobietą, ale czułam obrzydzenie, że zrobiłam to dla Weinsteina – czytamy.

Podobno pewnego wieczoru amerykański producent nawet zagroził Salmie Hayek, że ją zabije!

Jak myślicie, wiele jeszcze ofiar odważny się ujawnić prawdę na temat współpracy z Weinsteinem?

Już wiadomo z kim spotyka się Joanna Krupa! To z tym bogatym biznesmenem zapowiedziała ciążę w przyszłym roku!

Nicole Scherzinger w odkrytych sandałkach i jej młodszy o ponad dekadę facet w zimowej kurtce na kolacji!

Kevin Spacey w coraz większych tarapatach! Członek rodziny królewskiej oskarżył go o molestowanie!


Salma Hayek pokazała sie bez makijażu

Salma Hayek pokazała sie bez makijażu

Salma Hayek w kreacji Gucci - SAG Awards 2017

Salma Hayek w kreacji Gucci - SAG Awards 2017

Georgina Chapman i Harvey Weinstein

Georgina Chapman i Harvey Weinstein

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×