Szukaj

„Kiepscy” w piękny sposób pożegnali Ryszarda Kotysa. Ich słowa chwytają za serce

Ryszard Kotys nie żyje

Ryszard Kotys nie żyje

Ryszard Kotys nie żyje. Od kilku dni fani i przyjaciele zamieszczają w sieci piękne pożegnania i wspominają jego role. Kondolencje jego żonie i synom złożyła także cała serialowa rodzina Kiepskich.

Ryszard Kotys to aktor z ogromnym dorobkiem filmowym. Widzowie pokochali go jednak za rolę serialowego Mariana Paździocha w sitcomie Świat Według Kiepskich. Od lat bawił widzów, pojawiając się na ekranie i tworząc doskonały duet ze swoim sąsiadem Ferdynandem Kiepskim, w którego wciela się Andrzej Grabowski. Niestety kilka dni temu do prasy trafiła informacja o śmierci wybitnego aktora. Oficjalne pożegnanie zamieściła na swoim Instagramowym profilu stacja Polsat.

Paździochu nasz kochany. Dziękujemy za wszystkie cudowne lata w Świecie według Kiepskich. Żegnamy Cię i mówimy: Do zobaczenia na małym ekranie w lepszym świecie, w Świecie wg Kiepskich.

Serialowy Paździoch już wcześniej zrobił sobie przerwę od pracy. Dwa lata temu zachorował na zapalenie płuc i zrezygnował z zawodowych aktywności. Gdy jego stan się poprawił, postanowił jednak wrócić na plan serialu, czym bardzo ucieszył wszystkich swoich fanów.

Ryszard Kotys nie żyje. Serialowa rodzina pożegnała Paździocha

Śmierć Ryszarda Kotysa wstrząsnęła światem mediów. Fani od kilku dni zamieszczają w sieci kolejne kondolencje. Również Andrzej Grabowski w pięknych słowach pożegnał przyjaciela. O zmarłym aktorze wypowiedziała się także Nina Terentiew. Podzieliła się pięknymi wspomnieniami:

Pomimo że był wielkim aktorem, o czym świadczy wiele zagranych ról, nie lubił być w centrum zainteresowania. A jednak swoją skromnością, wielką klasą, charyzmą i ogromnym szacunkiem do pracy skupiał na sobie uwagę. W kontaktach osobistych zawsze w jego oczach dostrzegałam szczerość, dobroć i błysk humoru.

Pomimo wielu odgrywanych ról aktor w pamięci swoich fanów już zawsze zostanie serialowym Marianem Paździochem. Przyjaciele pracujący z nim na planie serialu postanowili pożegnać go w piękny i bardzo wzruszający sposób. Na łamach Gazety Wyborczej ukazał się nekrolog, w którym złożyli kondolencje jego żonie oraz synom.

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela, Wspaniałego Aktora Ryszarda Kotysa, składamy wyrazy współczucia żonie Kamili Kotys oraz synom Piotrowi i Erykowi. Serialowa rodzina „Świata według Kiepskich” oraz Zarząd ATM Grupa S.A – czytamy w nekrologu.

Aktor zmarł w wieku 88 lat, po ciężkiej chorobie. Jego serialowa żona Renata Pałys zdradziła przyczyny śmierci.


Nekrolog umieszczony w Gazecie Wyborczej

Nekrolog umieszczony w Gazecie Wyborczej

Andrzej Grabowski pożegnał Ryszarda Kotysa

Andrzej Grabowski pożegnał Ryszarda Kotysa

Ryszard Kotys rezygnuje z pracy na planie serialu

Ryszard Kotys rezygnuje z pracy na planie serialu "Świat według Kiepskich"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×