Szukaj

Gwiazda „Idola” miała udar na wizji? Niepokojące sceny w programie na żywo [WIDEO]

Ryan Seacrest miał udar na wizji? Wielka gwiazda amerykańskich czerwonych dywanów i prowadzący American Idol źle się poczuł podczas finału show. Fani zaniepokojeni.
Ryan Seacrest

Ryan Seacrest

Ryan Seacrest to amerykański prezenter, osobowość telewizyjna i radiowa, ale także producent i gwiazda czerwonych dywanów. To on prowadzi relacje z Oscarów czy z Gramy. Sławę zyskał jako gospodarz American Idol, za który to program dwukrotnie otrzymał nominację do nagrody Emmy. Zdobył ją w końcu za wyprodukowanie Jamie Oliver’s Food Revolution w 2010 r.

Zawsze energiczny, pełen życia i entuzjazmu mężczyzna, nagle, podczas prowadzenia finału American Idol przygasł. Co się wydarzyło?

Czy Ryan Seacrest miał udar na wizji?

Finał amerykańskiego wydania programu Idol odbył się online. Widzowie ucieszyli się, że wygrał Just Sum, który zjednał sobie sympatię wszystkich. Jednak zwycięzca został przyćmiony przez prowadzącego show, Ryana Seacresta, z którym w pewnym momencie zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Podczas transmisji prezenter musiał zmierzyć się z problemami zdrowotnymi, a obserwatorzy na Twitterze insynuują, że przeszedł udar.

Ryan prowadził program zdalnie ze swojego salonu w Los Angeles. Prezenter, który jest na co dzień bardzo żywiołowy, podczas niedzielnej transmisji zachowywał się zupełnie inaczej niż zwykle. Wyglądał na chorego i był mocno osowiały. W pewnym momencie jego lewe oko zaczęło drżeć i zaczęło opadać. Miał również problemy z przeczytaniem tekstu wyświetlanego na prompterze.

Po emisji programu użytkownicy Twittera snuli teorie na temat tego, co przydarzyło się Ryanowi. Niektórzy sugerowali, że prowadzący na wizji doznał udaru mózgu.

  • To niepokojące. Zobaczcie jego oko, to wygląda jak udar.
  • Jestem patologiem mowy i właśnie obserwowałem Ryana Seacresta pod koniec finału programu ”American Idol”. Jego oko i kącik prawej strony ust zaczęły opadać. Przez chwilę wydawał się zdezorientowany, a jego mowa brzmiała bardzo niewyraźnie
  • Czy z Ryanem wszytko dobrze? – pisali zaniepokojeni użytkownicy Twittera.

Wreszcie menadżer prezentera zdecydował się zabrać głos i zaprzeczył w CNN, jakoby Ryan doznał udaru. Dziwne zachowanie tłumaczył chwilową niedyspozycją i zmęczeniem.

 


Ryan Seacrest miał udar na wizji?

Ryan Seacrest miał udar na wizji?

Ryan Seacrest miał udar na wizji?

Ryan Seacrest miał udar na wizji?

Ryan Seacrest miał udar na wizji? - screen z American Idol

Ryan Seacrest miał udar na wizji? - screen z American Idol

Dodaj komentarz

Zobacz również

Najczęściej czytane dziś

×