Ryan Reynolds pochwalił się kwarantanną z Blake Lively i córeczkami. Jeszcze chwila i aktor oszaleje

Blake Lively, Ryan Reynolds

Blake Lively, Ryan Reynolds

Pandemia koronawirusa nie oszczędza nawet wielkich sław Hollywoodu. Ryan Reynolds wyjawił, jak spędza czas z rodziną podczas domowej kwarantanny. Jeszcze nigdy nie zdradził tak wiele.

Ryan Reynolds i Blake Lively należą do grona tych gwiazd, które chronią przed mediami swoje życie prywatne. Nie umieszczają zdjęć dzieci w sieci, bardzo rzadko wypowiadają się publicznie na temat swojej rodziny. Jednak teraz, w tak trudnym dla wszystkich czasie, Ryan postanowił zrobić wyjątek i w internetowym wywiadzie uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, jak przebiega kwarantanna w jego domu. Jedno jest pewne, z trójką małych dzieci ma wesoło.

Ryan Reynolds i Blake Lively wspierają walkę z koronawirusem

Według E! News para aktorów przekazała osobistą darowiznę w wysokości 400 tysięcy złotych na każdy z czterech najbardziej dotkniętych epidemią szpitali w Nowym Jorku, czyli ElmhurstNYU HospitalMount Sinai i Northern Westchester. Dodatkowo Ryan i Blake wciąż zachęcają ludzi w kraju, by pomagali oni lokalnym społecznościom, szpitalom oraz pracownikom służby zdrowia. Ten czas jest trudny dla całego świata i wszyscy powinniśmy się zjednoczyć. Jedno jest pewne, ich hojne datki na pewno zmieniły bardzo wiele.

Marka Ryana Reynoldsa – Aviation American Gin, produkująca gin, również przyłączyła się do akcji pomocy Stanom Zjednoczonym. W zeszłym tygodniu firma ogłosiła, że ​przekazuje 60 tysięcy złotych oraz 30% z każdej sprzedanej butelki alkoholu na rzecz związku amerykańskich barmanów.

Ryan Reynolds i Blake Lively: kwarantanna

Ryan miał ostatnio okazję udzielić wywiadu w internetowym show Stephena Colberta, The Late Show with Stephen Colbert. Aktor podczas rozmowy wyjawił, że wraz z rodziną również poddał się dobrowolnie domowej kwarantannie. Przebywa na niej jego żona Blake, trzy córeczki (5-letnia James, 3-letnia Inez i najmłodsz 8-miesięczna) oraz jego teściowa Elaine Lively. Z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru mówił, jak wygląda ich codzienność.

Staram się zetrzeć mężczyzn z ziemi – Ryan żartował, że jest jedynym mężczyzną w domu, zanim wyjaśnił, że lubi przebywać z dziewczynami.

Aktor przyznał, że jego córki prawdopodobnie będą projektantkami, gdyż uwielbiają projektować sukienki. Kochają także kolor różowy. Cały poranek spędził na robieniu sukienek z bibuły. Zdradził także, że jak wielu innych rodziców, aktualnie kontynuuje naukę dzieci w domu.

Staramy się, aby było to doświadczenie edukacyjne, ale głównie piję – zażartował pytany o to, jak to wygląda.

Mimo ogromnego poczucia humoru aktor poważnie podchodzi do sprawy koronawirusa. Według niego najważniejsze jest to, abyśmy wszyscy byli razem w tych ciężkich chwilach.

Wywiad z Ryanem Reynoldsem do zobaczenia poniżej.


Blake Lively i Ryan Reynolds z dziećmi

Blake Lively i Ryan Reynolds z dziećmi

Blake Lively zażartowała z Ryana Reynoldsa

Blake Lively zażartowała z Ryana Reynoldsa

Blake Lively z dużym ciążowym brzuchem

Blake Lively z dużym ciążowym brzuchem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×