Szukaj

Blake Lively pisze o ciąży i kpi z Ryana Reynoldsa. Zmiótł ją taką ripostą, że cały internet wybuchł śmiechem

Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively pod jednym z postów męża zamieściła komentarz o ciąży. Reakcja Ryana na kolejne dziecko była zaskakująca. Fani rozbawieni do łez.

Ryan Reynolds i Blake Lively należą do grona tych gwiazd, które chronią przed mediami swoje życie prywatne. Nie umieszczają zdjęć dzieci w sieci, bardzo rzadko wypowiadają się publicznie na temat swojej rodziny. Są rodzicami trójki córek: 5-letniej James, 3-letniej Inez, i ostatniej 9-miesięcznej dziewczynki, której imienia, jak dotąd para jeszcze nie zdradziła. Lively właśnie dodała komentarz na Instagramie męża o kolejnej ciąży. Ryan odpowiedział jej z charakterystycznym dla niego poczuciem humoru. Nikt nie spodziewał się takiej reakcji aktora na słowa żony.

Blake Livley i Ryan Reynolds: czy spodziewają się kolejnego dziecka?

To aktorskie małżeństwo nie raz udowadniało swoim fanom, że potrafią podejść do życia i różnych spraw z niezłym dystansem. Znani są z ogromnego poczucia humoru. Ich fani nie raz mogli być obserwatorami zabawnych postów, które umieszczali na swoim Instagramie. Dobrym przykładem jest zdjęcie udostępnione z okazji urodzin Ryana, na którym żona składa mu życzenia w bardzo oryginalny sposób. Aktorka przytulona do swego męża wsadza mu palec w dziurkę w nosie i wyznaje:

Wybrałam tego dobrego.

Nikt nie ma co do tego wątpliwości, gdyż już od 9 lat tworzą bardzo udaną parę. Biorąc ślub w 2012 roku, oboje zapewniali, że będą nieustannie się rozśmieszać i wciąż stale spełniają zapewnienia małżeńskiej przysięgi. Tym razem gwiazda Gossip Girl postanowiła zażartować na temat kolejnej ciąży z mężem. Ryan natychmiast zareagował.

Reynolds na swoim profilu w mediach społecznościowych zamieścił klip z filmu Pogrzebany, w którym grał 10 lat temu. Został on przerobiony w ten sposób, aby zgrabnie umieścić w nim lokowanie produktu Aviation Gin. To marka ginu, pochodząca z firmy, w której aktor ma udziały. Blake pod postem zażartowała:

Myślę, że właśnie przez to zaszłam w ciążę.

Jej mąż oczywiście natychmiast pośpieszył z ciętą ripostą.

Będę nieobecny w biurze od 22 lipca do zawsze i na zawsze. Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy podczas mojej nieobecności, skontaktuj się z kimś. Kimkolwiek. W przeciwnym razie odpowiem na twoją wiadomość tak szybko, jak to możliwe, po moim mało prawdopodobnym powrocie. Dziękuję Ci.

View this post on Instagram

It happens, @blakelively. #CommentsByCelebs

A post shared by Comments By Celebs (@commentsbycelebs) on

Wydaje się, że celebryta nie jest gotowy na kolejne, czwarte dziecko i raczej nie prędko będzie chciał się o nie starać.


Ryan Reynolds i Blake Lively - kolejna ciąża

Ryan Reynolds i Blake Lively - kolejna ciąża

Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively z dużym ciążowym brzuchem

Blake Lively z dużym ciążowym brzuchem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×