Wirtualna Polska

Żona Krzysztofa Rutkowskiego zafundowała sobie ekstremalny zabieg. Auć! Zdjęcia tylko dla odważnych

Żona Krzysztofa Rutkowskiego zafundowała sobie ekstremalny zabieg. Auć! Zdjęcia tylko dla odważnych

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski

Maja Rutkowski pokazała drastyczne ujęcia. Tak wygląda jej skóra na krótko po zabiegu. Żona znanego detektywa usuwa stary tatuaż.

Wirtualna Polska

Krzysztof Rutkowski karierę rozpoczynał w Milicji Obywatelskiej. Przez pewien czas służył w warszawskim oddziale ZOMO. W wolnej Polsce założył agencję ochroniarską, wraz z którą zaangażował się w wiele budzących kontrowersje spraw. Popularność pomogła Krzysztofowi w polityce. W 2001 roku dostał się do Sejmu RP z ramienia partii Samoobrona. Na krótko był również deputowanym Parlamentu Europejskiego. Najsłynniejszy polski detektyw czterokrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Cztery lata temu ślubował wierność małżeńską Mai Plich. Piękność po ślubie zmieniła nazwisko na Rutkowski, zamiast Rutkowska.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Bardziej światowo. Ta forma Rutkowski bardziej mi się podobała – wytłumaczyła w Dzień Dobry TVN, dlaczego zdecydowała się na taką formę.

Również Krzysztof jest takiego samego zdania.

Dla Mai jest lepiej, bo ma brand na sobie – Rutkowski – Patrol. Nie musi pisać Maja Patrol – dodał w swoim imieniu.

Dziś małżonkowie tworzą bardzo udany związek, lecz w przeszłości miewali pewne problemy. Maja w ubiegłym roku ujawniła w rozmowie z Pudelkiem, będącym częścią grupy Wirtualna Polska, że niegdyś zdarzało się im… konkurować.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Był taki okres, że ja konkurowałam z Krzysztofem, bardzo dużo pracowałam. Przez 7-8 lat nie byliśmy nigdy na wakacjach i ja z dziećmi wtedy wyjechałam. Krzysztof – może będzie miał pretensje, ale myślę, że trzeba o tym mówić otwarcie – mówi, że „nie ma problemu z alkoholem, ale ma problem z towarzystwem”. Codziennie ma jakieś sukcesy, potem jest drink, 2-3 piwa, wracał do domu o 3-4 nad ranem. Ja mówiłam: „Krzysztof, to nie może tak być”. Mnie nie było w domu po miesiąc, po dwa… Krzysztof nie był tą samą osobą – powiedziała.

Maja Rutkowski pokazała drastyczne ujęcia

Związek z właścicielem biura detektywistycznego zapewnił Mai sporą popularność. Prowadzi ona swój kanał w serwisie YouTube i rozwija zasięgi w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma ponad 50 tys. followersów. Pokazała im dość makabryczny widok – ujęcia skóry, wykonane chwilę po kolejnym zabiegu usuwania tatuażu. Nie brak na niej podrażnień i blizn.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To nie pierwsze podejście do usunięcia tatuażu. Piękna influencerka próbowała go usunąć tuż przed ślubem z Krzysztofem. Nie wszystko poszło wtedy po jej myśli, o czym opowiedziała dziennikarzom Faktu:

Przed uroczystością uległam namowom pewnych osób wokół mnie i zdecydowałam się na zabieg. Niestety wykonała go osoba, która nie była lekarzem ani nie miała wystarczających umiejętności, czy wiedzy. Został wtedy użyty za silny laser i wypaliło mi dziurę. Doszło do poważnego oparzenia II stopnia.

Wirtualna Polska

Na szczęście teraz Maja trafiła do specjalistów i nie ma podobnych zmartwień. Przed gwiazdą jeszcze kilka sesji zabiegowych.

Co przedstawiał tatuaż żony Krzysztofa Rutkowskiego?

Maja feralny tatuaż na plecach wykonała przed dwiema dekadami. Najpierw na jej skórze znalazły się daty urodzenia jej córki i siostry. Później postanowiła  zakryć daty wizerunkiem anioła. Wykonanie podobizny pozostawało wiele do życzenia, w związku z czym Maja zdecydowała się pozbyć pamiątki z lat młodości. Oto jak wyglądała „dziara”:


Maja Rutkowski

Maja Rutkowski

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Maja Rutkowski - metamorfoza

Maja Rutkowski - metamorfoza

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×