Szukaj

Russell Crowe skomentował gola Roberta Lewandowskiego i zmotywował piłkarzy…po polsku!

Russell Crowe o golu Roberta Lewandowskiego

Russell Crowe o meczu Polska-Portugalia na EURO 2016

EURO 2016 trwa w najlepsze. Nasza reprezentacja rozgrywa właśnie ćwierćfinałowe spotkanie z Portugalią. Powody do radości dał nam już w pierwszych minutach Robert Lewandowski. Potem jednak nie było już tak dobrze. Na przerwę schodziliśmy z remisem 1-1.

Zobacz: W końcu to zrobił! Robert Lewandowski strzelił swojego pierwszego gola na EURO 2016!

Tymczasem mecz Polaków znów oglądał Russell Crowe. Gwiazdor przyznał niedawno, że jego miłość do naszego kraju wiąże się z historią sprzed lat. Wtedy to Crowe w kryzysowej sytuacji skorzystał z pomocy naszych rodaków, a oni uratowali mu życie. Dzisiejsze spotkanie spowodowało, że serce aktora było przez chwilę rozdarte. Russell napisał, że w Portugalii ma wielu przyjaciół, ale i tak będzie kibicował Polsce. Jak powiedział, tak też zrobił. Nie omieszkał skomentować gola Roberta Lewandowskiego.

Lewy !! Do boju Polska!! #POL v POR #UEFAEURO2016. C’mon Poland, let’s do this !! – napisał

Dzięki wsparciu Russella powinniśmy wygrać to spotkanie. Też tak uważacie?

Zobacz: Russell Crowe znowu o Polsce na EURO 2016. Tym razem pięknie dopiekł Portugalczykom