Russell Crowe znowu bierze ślub! Kim jest jego wybranka? „To była kwestia czasu, aż się zakochają…”

Russell Crowe kibicuje Islandii

Russell Crowe bierze ślub

Russell Crowe to znany australijski aktor. Przełom w jego karierze nastąpił w 1992 roku po świetnej roli w filmie Romper Stomper. W roku 2000 artysta otrzymał nominacje do najbardziej prestiżowych nagród filmowych w tym do Oscara, Złotego Globu i Bafta.

Aktor w 2012 roku rozstał się ze swoją żoną Danielle Spencer po 23 latach małżeństwa. Od tamtej pory nie mógł ułożyć swojego życia prywatnego. Jak podaje Daily Mail wreszcie udało się i gwiazdor znów jest zakochany, a nawet planuje już ślub z Terri IrwinKobieta też ma za sobą trudne chwile. To wdowa po tragicznie zmarłym podróżniku, Steve’ie Irwinie.

Prawda jest taka, że są na podobnych etapach życia. Tyle ich łączy – dzieci, poszukiwanie miłości, udane kariery. To była kwestia czasu, aż się zakochają. Widać dokładnie, że są ze sobą szczęśliwi i tak jest już od dawna. Wiadomo, że Russ dużo przeszedł po rozstaniu z Danielle, bo bardzo ją kochał. Terri całkowicie się z tym utożsamia, bo sama długo poszukiwała kogoś, kto dorówna Steve’owi. To główny powód, dla którego tak do siebie pasują – ani on, ani ona nie oczekiwali, że jeszcze spotka ich wielka miłość – zdradziło źródło dla zagranicznego tabloidu

Pierwsze doniesienie o ich romansie pojawiły się już na początku roku, ale szybko zostały zdementowane przez rzecznika Crowe’a. Teraz aktor często widywany jest półnagi na balkonie Terri i wcale nie czuje się skrępowany. Podobno są w sobie tak zakochani, że myślą już o ślubie, który miałby odbyć się w 2018 roku.

Gratulacje!

Zobacz także: Russell Crowe ma nowego faworyta na EURO 2016. Komu kibicuje? A to niespodzianka

Russell Crowe zdradza, dlaczego kibicuje Polsce na EURO 2016?

Russell Crowe bierze ślub

Terri Irwin

Terri Irwin – nowa partnerka Russella Crowe’a

Dlaczego Russell Crowe kibicuje Polsce na EURO 2016?

Russell Crowe bierze ślub z Terri Irwin


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×