Russell Crowe ma nowego faworyta na EURO 2016. Komu kibicuje? A to niespodzianka

Komu Russell Crowe kibicuje na EURO 2016

Komu Russell Crowe kibicuje na EURO 2016

Russell Crowe kibicuje Islandii na EURO 2016

Choć dla reprezentacji Polski przygoda z EURO 2016 z dniem wczorajszym dobiegła końca, biało-czerwoni mogą być z siebie dumni. W końcu mają na swoim koncie trzy wygrane mecze (z Irlandią Północną, Ukrainą i Szwajcarią) i remis z Niemcami. Wczoraj podopiecznym Adama Nawałki zabrakło niestety trochę szczęścia. Choć podczas meczu z Portugalią do samego końca szli łeb w łeb, w trakcie rzutów karnych zabrakło jednej trafionej bramki…

Przegrana Polski spowodowała, że fani jeszcze bardziej zaczęli wspierać biało-czerwonych. Także ci zza wielkiego oceanu przesłali dla naszych rodzimych zawodników gratulacje. Do tego grona zalicza się oczywiście Russell Crowe, który kibicował reprezentacji Polski podczas każdego meczu na mistrzostwach.

Pech. Byliście świetni. Bądźcie dumni. Kuba, kochamy cię. Jesteś bohaterem. Gratulacje dla Portugalii – napisał Crowe po meczu.

Teraz, gdy Polacy odpadli z gry, aktor ma zupełnie nowego faworyta. Okazuje się, że hollywoodzki gwiazdor trzyma kciuki za Islandię! Poinformował o tym na swoim Twitterze. Zdradził, że jego rodzina częściowo pochodzi z Walii, ale będzie też kibicował najsłabszej drużynie, czyli właśnie Islandii.

Przypomnimy, że drużyna w zmierzy się z Francją już w najbliższą niedzielę.

Myślicie, że Islandia ma szansę na awans do półfinału?

Zobacz: Dlaczego Russell Crowe kibicował Polsce na EURO 2016?

Russell Crowe kibicuje Islandii

Russell Crowe kibicuje Islandii

Islandia na EURO 2016

Islandia na EURO 2016

Russell Crowe zdradza, dlaczego kibicuje Polsce na EURO 2016?

Russell Crowe zdradza, dlaczego kibicuje Polsce na EURO 2016?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×