Russel Crowe w najnowszym filmie wygląda jak kandydat na prezydenta Polski. Uderzające podobieństwo

Russel Crowe

Russel Crowe

W internecie krąży wiele memów, których bohaterami są kandydaci na prezydenta. Jednak chyba żaden z nich nie ma do siebie tyle dystansu, co Stanisław Żółtek. Na jego profilu na Twitterze właśnie pojawił się mem, który udowodnił jego ogromne poczucie humoru. 

Stanisław Żółtek był jednym z 11 kandydatów na prezydenta. Przewodniczący Kongresu Nowej Prawicy stał się prawdziwym hitem internetu po swojej wypowiedzi podczas debaty prezydenckiej. Nawiązując do świadczenia 500 plus, oraz wprowadzenia bonu turystycznego zaproponował on partii rządzącej, aby wprowadziła menelowe plus. Tą wypowiedzią zyskał sobie wielu sympatyków. Niestety, ale nie przełożyło się to na jego poparcie wyborach. Podczas pierwszej tury głosowania zdobył on zaledwie 0,23 % głosów wyborców.

Po swojej wypowiedzi kandydat na prezydenta stał się bohaterem wielu memów. Jak widać, mimo iż nie okazał się on czarnym koniem i nie zdobył poparcia elektoratu, to nadal dopisuje mu świetny humor.

Stanisław Żółtek udostępnia memy i czeka na premierę filmu

Stanisław Żółtek właśnie udowodnił, że ma do siebie ogromny dystans i jeszcze większe poczucie humoru. Mężczyzna stał się obiektem wielu memów, a jeden z nich, który szczególnie mu się spodobał, postanowił udostępnić na swoim profilu. Na Twitterze należącym do polityka pojawiło się zdjęcie Russela Crowa, z planu nowego filmu. W swojej stylizacji do złudzenia przypomina on kandydata na prezydenta.

Już nie moge się doczekac premiery – podpisał udostępniony mem.

Niestety zdjęcie nie pochodzi z planu filmu biograficznego o Stanisławie Żółtku, ale z najnowszego thrillera, w którym Crowe gra główną rolę. Nieobliczalny ma trafić do polskich kin już 10 lipca. Bohater grany przez hollywoodzkiego aktora, to według zapowiedzi dystrybucji człowiek, którego nie chcielibyśmy spotkać na ulicy. Tematem filmu, jest zwykła uliczna sprzeczka, która dla jednej z kobiet przeradza się w prawdziwą walkę o życie. Niestety Russel jest tutaj czarnym charakterem.

Charakter granej przez Russela Crowa postaci zdecydowanie nie pasuje do Stanisława Żółtka, ale trzeba przyznać, że wygląd jest łudząco podobny.


Mem z Russelem Crowe

Mem z Russelem Crowe

Stanisław Żółtek

Stanisław Żółtek

Stanisław Żółtek

Stanisław Żółtek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×