Rozenek, Górniak, Marina… Gwiazdy szaleją z metamorfozami. Fryzury piękne, ale naszą uwagę zwracają wnętrza salonu. W identycznych mieszka… Kim Kardashian

Gwiazdy w Ruby Blue

Gwiazdy w Ruby Blue

Ulubiony salon beauty gwiazd wygląda jak willa Kim Kardashian w Hidden Hills. Wyjątkowe wnętrza zwróciły naszą uwagę, gdy swoje wizyty w Ruby Blue relacjonowały największe gwiazdy show-biznesu. To tam chodzą Małgorzata Rozenek, Edyta Górniak, Marina Łuczenko czy Maja Hyży!

Idealny wizerunek jest nieodłączną częścią sukcesu w show-biznesie. Gwiazdy robią, co mogą, by zwrócić na siebie uwagę fotoreporterów i wypuść jak najpiękniej na czerwonym dywanie. W tym celu korzystają z usług najlepszych. Jednym z nich jest stylista fryzur z wieloletnim doświadczeniem – Marek Sierzputowski, właściciel salonu Ruby Blue, któremu zaufały najpotężniejsze nazwiska w branży, uchodzące za ikony stylu.

Z usług stylisty fryzur i jego załogi korzystają Edyta Górniak, Marina Łuczenko, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Maja Hyży, Sylwia Bomba, a nawet finaliści Top Model, którzy w trakcie show nie byli zadowoleni z zafundowanych im metamorfoz. Wśród nich jest Michał Gała.

Salon Ruby Blue jak willa Kim Kardashian. Zdjęcia wnętrz

Wizyty w Ruby Blue gwiazdy chętnie relacjonują w social mediach, inspirując swoich fanów do podobnych zmian. Oprócz imponujących metamorfoz naszą uwagę zwróciło coś jeszcze – wnętrza salonu, który mieści się przy ulicy Pięknej 15 w Warszawie. Wchodząc do środka, można poczuć się jak w słynnej willi Kim Kardashian w Hidden Hills.

Schody w salonie Ruby Blue w Warszawie i w willi Kim Kardashian w Los Angeles

Schody w salonie Ruby Blue w Warszawie i w willi Kim Kardashian w Los Angeles

Ruby Blue podobnie jak posiadłość najsłynniejszej celebrytki świata inspirowana jest niezwykłymi formami stworzonymi przez naturę, których przełożenie na aranżację wnętrz z pewnością wymagało nietypowych rozwiązań projektowych. Autorem konceptu jest właściciel salonu – Marek Sierzputowski, który w jednym z wywiadów opowiedział o swoich inspiracjach:

Projektując salon, inspirowaliśmy się przede wszystkim obrazem pustyni po burzy, różnorodnością kształtów, jakie towrzy wiatr, efektami wietrzenia czy erozji oraz fascynującym sposobem, w jaki natura kształtuje jaskinie i dłuta w skałach, tworząc niesamowite formy. Chcieliśmy, aby wnętrze salonu oddało ten nastrój.

Podobnie jak wnętrze willi Kim, w salonie, który tak bardzo pokochały gwiazdy, dominuje niezwykle modny w ostatnich latach we wnętrzarstwie kolor beżowy w różnych odcieniach. Zdjęcia z Ruby Blue autorstwa Nate’a Cooka i domu Kardashianki w Hrabstwie Los Angeles znajdziecie w galerii. Zobaczcie, jak tam pięknie.


Salon Ruby Blue w Warszawie

Salon Ruby Blue w Warszawie

Salon Ruby Blue w Warszawie

Salon Ruby Blue w Warszawie

Salon Ruby Blue w Warszawie

Salon Ruby Blue w Warszawie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Amatorzy designu z Ikei nie docenia tego stylu. Nie silcie się na komplementy

 • gość1 pisze:

  Do gość…z 19:47 .Durny jesteś czy ci płacą za poniżanie jej.Jakaś zawistna rodzina byłego męża ?

 • Gość pisze:

  Rzeczywiście piękna ta pustka. A tak na serio, to jak można wzorować się na wnętrzach willi Kim Kardashian. Przecież ta jej willa jest brzydka, budka kolorystycznie i bezosobowa.

 • Gośćgosc pisze:

  A p Rozenek to to gwiazda spalonego teatru i to calkowicie

 • Ona zwyczajna pisze:

  A jak ceny czy to już nie wypada podać?Pewnie kosmiczne,ale reklama dla salonu musi być i gorące nazwiska.Tylko Edyta Górniak jest tutaj gwiazdą i wielką artystką,piosenkarką.Reszta to jakieś celebrytki dziadujace na ściankach za kasę,albo wypisujący bzdury o sobie na IG.Zeby tylko kasa leciała.Żyją z głupoty i ciekawości gimbazy.Wstyd.

 • Gość pisze:

  Górniak ma zawsze pięknie zrobione włosy, tak samo Marina, ale myślałam, że sama podcina o pełni Książnica 😂

  • Gość pisze:

   I tyle jej zostało. Ładne włosy, bo przeboju i płyty jak nie było tak nie ma. Spalona gwiazda. Gwiazdą to jest Sanah

  • Gość 66 pisze:

   Do: gość. Edyta wystarczająco wiele płyt nagrała,a wyśpiewała setki utworów i to z klasą,emocjami.A kto dziś płyty kupuje,chyba dzieciarnia,lub fani Maty,Kwiatkowskiego.Poważni ludzie słuchają na YT bo i obraz widzą.Znowu te swoje bzdury wypisujesz w kółko,nic nie nagrała, płyty nie ma chyba jakąś mgłę pocovidową masz.

  • gość1 pisze:

   Do gość…z 19:47 .Durny jesteś czy ci płacą za poniżanie jej.Jakaś zawistna rodzina byłego męża ?

 • Gość pisze:

  Maja Hyzy szczególnie wielka gwiazda xD

 • Gość pisze:

  Pięknie tam jest! Trochę kasy musieli wpompować

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×