Rubikowie umówili się na kolację ze Zborowskimi. Taka przyjemność kosztowała ich sporo. Nie bez powodu

Rubikowie i Zborowscy na wspólnej kolacji

Rubikowie i Zborowscy na wspólnej kolacji

Piotr i Agata Rubikowie wybrali się na wspólną kolację z Zosią Zborowską i jej mężem. Za chwilę przyjemności musieli zapłacić okrągłą sumkę. Ile wydali?

Zosia Zborowska jest jedną z gwiazd, które prężnie działają w sieci. Regularnie publikuje nowe treści, pokazuje wybrane ciekawostki z życia prywatnego oraz porusza poważne tematy. W połowie października udostępniła na swoim profilu kadr, na którym mogliśmy zobaczyć Zosię Bigos, która walczy z SMA. Dziewczynka wymagała kosztownej terapii genowej, jednak jej rodzice nie byli w stanie pokryć horrendalnie wysokich kosztów leczenia. Aktorka znana z Barw szczęścia nie przeszła obok tego obojętnie i zalana łzami zaapelowała do swoich fanów.

Gajs jest pewna Zosia, która ma tylko 14 dni, żeby żyć. Trochę hardcore, co? […] To jest Zosia. Ja przelałam właśnie na jej konto tysiaka. Mogę Was prosić o 1 zł? Każdego z Was? Złotówka od każdego z Was. To nie jest dużo. A jeśli każdy z Was tyle wpłaci to Zosi szanse na przeżycie będą już o wiele większe. Błagam Was o wsparcie.

Od tamtego momentu Zborowska bardzo zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy. Namawiała swoich obserwatorów do wpłacenia choćby symbolicznej złotówki, a nawet pojawiła się na czerwonym dywanie z ogromnym plakatem zachęcającym zgromadzonych do wsparcia Zosi. Dzięki jej pomocy w krótkim czasie udało się zebrać prawie 4,5 miliona złotych.

Rubikowie i Zborowscy wybrali się na wspólną kolację

W trakcie zbiórki zorganizowana została również licytacja, na której aktorka wraz z Andrzejem Wroną zaoferowali kolację w ich towarzystwie. Łatwo się domyślić, że chętnych nie brakowało, jednak najwyższą ofertę złożyli PiotrAgata Rubikowie.

W środowy wieczór pary wybrały się razem do restauracji Joel, w którym spędziły miły wieczór. Rodziny chętnie relacjonowały przebieg wydarzenia w social mediach. Na jednym z nagrań Agata przyznała, że ta kolacja nie należała do najtańszych.

Najdroższa i najbardziej wypasiona kolacja ever – przyznała.

Zosia w najnowszej publikacji na Instagramie zdradziła, że ta przyjemność kosztowała Piotra i Agatę 12 tysięcy złotych. Wspomniane pieniądze zasiliły zbiórkę Zosi Bigos.

Wczoraj byliśmy na kolacji, którą za 12 tysięcy złotych wylicytowali nasi sąsiedzi @agata_rubik i @piotr_rubik pieniądze poszły na zbiórkę @zosia.wyscigzsma która zakończyła się sukcesem. Było PYSZNIE i przezabawnie. @klimczakpiotr_stefan i @joelrestauracja dziękujemy za ten wieczor, teraz natomiast zbieramy pieniądze dla @filip_kontra_sma_ ! Pozostało już „niewiele” bo tylko 9% do zakończenia zbiorki! Link jest w moim bio! Pomagajmy!!! #joelsharingconcept #yummy #kolacjacharytatywna #doubledate

Internauci w komentarzach wprost rozpływają się na szczodrością gwiazd, które bez chwili zawahania pomogły dziewczynce.

 • Jesteście cudowni. Filipek też da radę.
 • Dla Filipka tez wpłacone! Jesteście wielcy!!!!
 • Cudowni z Was ludzie!
 • Cudna ekipa.

Wspomnianą przez Zosię zbiórkę, na leczenie chorego na SMA Filipa możecie wesprzeć tutaj.


Komentarze

 • Gośćpolo pisze:

  komentarz usuniety dlaczego

 • Gośćpolo pisze:

  Pomaganie jest szlachetne ale musi byc autentyczne.
  Ja watpie,ze Rubikowie wylicytowali kolacje za 12tys. Nie takdawno
  pan Rubik zebral o pieniadze na wydanie plyty a jego super inteligentna
  zona publicznie wyjawila,ze kocha dzieci ale tylko swoje. Z roznych wystapien
  i wypowiedzi wynika,ze sa malo empatyczni,zadufani w sobie,malo fajni ludzie.
  A podanie nazwy lokalu to platna reklama.
  I to jest prawda.

 • Gość pisze:

  Andrzej i Zośka mają WIELKIE serducha. Włączają się w wiele akcji, ale też sami wpłacają ❤❤❤❤

 • Gość pisze:

  Czemu Zborowska uparła żeby pomagać akurat temu dziecku??? Tylko dlatego że ta dziewczynka ma tak samo na imię co Zborowska ? Przecież w Polsce jest dużo dzieci które potrzebują pomocy albo wsparcia finansowego. Czemu i im święta Zborowska nie pomoże ????

  • Katarzyna pisze:

   Obrzydliwy komentarz. Ma nie pomagać bo osoba anonimowa ma problem z imieniem chorego dziecka? Zapewne zapoznała się z historią tego dziecka – lepiej pomagać jednostkowo , niż ratować wszystkie dzieci chore w Pl – proszę zwrócić się do nieudolnego, ale za to jak \'świętego\' rządu

  • Katarzyna pisze:

   Obrzydliwy komentarz. Ma nie pomagać bo osoba anonimowa ma problem z imieniem chorego dziecka? Zapewne zapoznała się z historią tego dziecka – lepiej pomagać jednostkowo , niż ratować wszystkie dzieci chore w Pl – proszę zwrócić się do nieudolnego, ale za to jak \'świętego\' rządu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Gość pisze:

   No chyba innym dzieciom też pomaga, skoro pisze o Filipku??!!

 • Margot pisze:

  Dobrzy, mądrzy ludzie💋💋💋

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×