Szukaj

Joanna Krupa i Romain Zago rozwodzą się przez brak seksu? Modelka może na tym zyskać!

Joanna Krupa nagie zdjęcia Romain zago

Jakie są  powody rozstania Joanny Krupy z Romainem Zago?

Coraz ciekawsze informacje docierają do nas na temat powodów rozwodu Joanny Krupy z Romainem Zago. Do najnowszych należy ta, że para rozstała się przez… niewystarczającą ilość seksu! Co wiąże się bezpośrednio z faktem, że dużo czasu spędzali osobno.

Jeszcze w trakcie trwania ich, wydawałoby się, namiętnego małżeństwa, Joanna skarżyła się, że Romain nie ma takich potrzeb, jak ona:

Nie uprawiam często seksu. Mąż i ja inaczej się na to zapatrujemy. On nie chce tak często, jakbym ja chciała. Chciałabym więcej razy dziennie. Romain niestety jest zajęty pracą, jest zestresowany. Tak mamy od samego początku naszego związku. Każdy myśli, że my 24 godziny na dobę, jak te zajączki. A tu nic. Od samego początku. Wygląda niby, że to duży facet, więc pewnie ma duże chęci do tego. Gdybym mogła coś w nim zmienić, to by było właśnie to. To ja bym mogła nie wychodzić z łóżka, a on niestety… Jest strasznie ciężko, nie będę kłamać.

Co więcej – zapis o ilości stosunków został zawarty nawet w intercyzie, którą para podpisała przed ślubem! Według niej, seks mieli uprawiać nie mniej niż trzy razy w tygodniu. W razie nie wywiązania, Joanna ma prawo podważyć intercyzę i powalczyć o większy majątek po rozwodzie. A jest o co: para ma kilka nieruchomości, samochody, całość szacowana jest na ponad 60 milionów dolarów.

Zobacz: Nowe doniesienia o przyczynach rozwodu Joanny Krupy i Romaina Zago!

Zobacz: To dlatego się rozstali?! Joanna Krupa komentuje: „Romain trochę narzekał. Mówił, że…”

Joanna Krupa i Romain Zago (fot. ONS)

Joanna Krupa i Romain Zago (fot. ONS)

Joanna Krupa i Romain Zago

Fotografia: screen z Instagram.com


Czy Joanna Krupa jest sexy?

×