Rozwód Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Nowe doniesienia obiegły media

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska

Tygodnik Na żywo ustalił, jakie plany ma Martyna Wojciechowska po rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim. Już zmieniła miejsce zamieszkania, a teraz przed małżonkami rozwód. Co nowego ustalono?

Martyna Wojciechowska w ostatnich tygodniach rozstała się ze swoim mężemPrzemysławem Kossakowskim, prowadzącym program Down the road. Zespół w trasie. Ślub pary odbył się w październiku ubiegłego roku. Małżeństwo wychowywało wspólnie córkę Martyny z poprzedniego związku, Marię, której ojcem był płetwonurek Jerzy Błaszczyk. Sportowiec zmarł w 2016 roku z powodu choroby nowotworowej.

Martyna nie kryła, że rozstanie z Przemysławem było dla niej dużym ciosem. Swoimi przemyśleniami na ten temat podzieliła się w internecie:

Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie. Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija. Zapewne możecie sobie wyobrazić, co czuję i jak trudny jest to czas dla mnie i dla Marysi – napisała na Instagramie.

Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie Kossakowski zadecydował o rozstaniu. Jednak również i on nie wydaje się być szczęśliwym z powodu rozpadu małżeństwa:

Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy – poinformował swoich fanów.

Od czasu rozstania wiele osób zastanawiało się, co teraz stanie się z Martyną i jej córką.

Plany Martyny Wojciechowskiej. Kiedy rozwód?

Tygodnik Na żywo przekazał, że Martyna dalej przeżywa rozstanie, ale zdecydowała się podjąć pierwsze ważne decyzje. Wyprowadziła się z córką z dotychczasowego mieszkania i odnalazła się w nowym miejscu. W ostatnim czasie zabrała też Marysię na wycieczkę do Włoch. Okazuje się, że dziennikarka rozważa dalszą przeprowadzkę:

Planuję zamieszkać w górach, ale rozważam też inne opcje. Może Bretania, Zatoka Morlaix, niedaleko Carantec? – rozważa prezenterka.

Martyna, zanim zastanowi się, co będzie robić dalej, chce też zamieszkać na jakiś czas w Szczyrku. W tym czasie Marią mają zajmować się jej dziadkowie:

To moje miejsce na Ziemi. Większość ważnych decyzji podjęłam właśnie tam – mówiła Martyna.

Niewątpliwie kolejnym wydarzeniem w życiu Wojciechowskiej i Kossakowskiego będzie ich rozwód. Przywołane już pismo sugeruje, że Martyna zdecydowała się na formalne zakończenie małżeństwa i jeszcze w tym roku chciałaby sfinalizować temat:

Martyna chce czuć się wolna. Ślub nie dał jej szczęścia i chciałaby już to zakończyć, także formalnie – powiedziała jedna z osób z jej otoczenia.

Trzymacie kciuki za Martynę i jej dalsze plany? Ostatnie poczynania podróżniczki można śledzić na jej Instagramie, który obserwuje ponad 2 miliony osoby.


Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Komentarze

 • Gość pisze:

  Uciekająca panna młoda oraz matka. Dziecko wychowali dziadkowie a teraz pani nadal nie ma do tego głowy i znowu ucieknie. Idz kobieto do dobrego terapeuty. Jesli chodzi o męża to pamietaj że chłop bez powodu nie bierze plecaka i odchodzi z dnia na dzien.

 • gosia pisze:

  Jesli chodzi o Martynę to mam mieszane uczucia, wydaje mi się taka dominująca i oczywiście zawsze ma rację, zostawia córkę i wyjeżdża do Szczyrku, bo musi cos przemysleć ,myslę, że ciężko im bylo być razem, to nie są ludzie stworzeni do życia w małżeństwie, indywidualiści, a zapewne wina jak zwykle posrodku,

 • GośćZofia pisze:

  Fajni ludzie i co? Może nie trzeba było legalizować tego zwiæzku.

 • Gość pisze:

  Małżeństwo jej nie pisane.Tylko wolne związki !!!!!

 • Gość pisze:

  Dziwny facet ten Kossakowski, mógł przecież się nie żenić

 • Gość pisze:

  Ludzie pomyślcie,niezależnie kto kogo bardziej tu lubi, oni byli ze sobą długo zanim ten ślub, oboje są już po przejściach, mają swoje lata nie są gówniarzami, by to był spontan więc musiało coś się wydarzyć, ze taka decyzja tak szybko po ślubie. Nikt normalny tak nie robi bez powodu i to jeszcze wiedząc, ze spadnie na niego lincz medialny. Coś się wydarzyło, a że mają klase nie piorą brudów w necie. A dam głowę, że Martyna ma 2 twarze.

 • Gość pisze:

  Bardzo żałuję, że ta Piękna Para rozstała się. Życzę Im, (a może sobie ?) aby przynajmniej zostali przyjaciółmi.

 • Zuzia pisze:

  Ojciec marysi nie byl.mezem martyny. Z kossakowskim to byl jej puerwszy slyb.

 • GośćSfustrowany pisze:

  Mógł być po prostu zbyt zdominowany i tego nie wytrzymał.A niektóre kobiety bardzo lubią dominować o górować,,ale nie każdy to akceptuje i potrafi znosić.

  • Gość Bubu pisze:

   Przed ślubem byli ze sobą 3 lata i nie zdążył się zorientować, że życie w związku jemu nie odpowiada, a uświadomił to sobie zaledwie 3 miesiące po ślubie? Noe rozumiem jego postępowania, jedyne co ciśnie mi się na myśl, to chęć zwiększenia swojej popularności kosztem Martyny i Marysi.

  • Gość pisze:

   zgadzam sie z Toba. nota bene Martyna uciekala sprzed oltaza, wrocilo co wczesniej dala

 • Gość pisze:

  Szkoda, bardzo ich oboje lubię

 • Gość pisze:

  Współczuje obojgu. Rozwód to nic miłego. Wiem po sobie.

 • Gość pisze:

  Piękna para. Super się na nich patrzy

 • Toja pisze:

  Pewnie ślub był dla jednej ze stron na siłę. Mogli żyć w wolnym związku, a tak Przemek poczuł obrożę na szyi, czego jak widać nie zniósł.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×