Rozwód Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. To nie będzie takie proste. Nowe wiadomości z sądu nie wróżą dobrze żadnej ze stron

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się niemal dwa lata temu. Małżonkowie ułożyli sobie życie u boku nowych partnerów. Co z ich rozwodem? Pojawiły się nowe wieści z sądu.

Monika Richardson nigdy nie mogła narzekać na nudę zarówno w życiu zawodowym, jak i też prywatnym. Przez wiele lat była jedną z największych gwiazd TVP. Prowadziła popularne formaty, a najbardziej zapadła widzom w pamięć jako gospodyni show Europa da się lubić. Swego czasu jej grafik był napięty do granic możliwości. Pomimo tego próbowała ułożyć sobie życie prywatne, ale nie miała szczęścia w miłości.

Monika ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. Najpierw związana była z Willem Richardsonem, z którym nadal łączą ją dobre relacje. Jej drugim mężem był Jamie Malcolm, z którym doczekała się dwojga dzieci. Niestety także to uczucie nie przetrwało próby czasu. Jej trzecim mężem został aktor Zbigniew Zamachowski. Po dekadzie związku małżeństwo rozpadło się, a dziennikarka w wywiadzie opowiedziała o zdradzie ukochanego.

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – wyjawiła Zamachowska w rozmowie z „Wprost”.

Rozwód Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego: kiedy?

Małżeństwo dziennikarki i aktora rozpadło się niemal dwa lata temu. On ułożył sobie życie z Gabrielą Muskałą, a Monika jest związana z Konradem Wojterkowskim. Czy dopełnili formalności rodowodowych? Okazuje się, że żadnej ze stron do tego nie spieszno.

Trzeba by jego spytać. Ja się w końcu rozwiodę. Jesteśmy po pandemii, sądy są bardzo przeciążone – ja wiem, bo mam wiele spraw w toku m.in sprawę frankową, oczywiście to nie jest sąd rodzinny, i to jest zupełnie innego rodzaju sprawa, ale ja wiem jak to działa. Gdybyśmy się zwrócili, wszystko jedno z czyjej by to było inicjatywy, to mniej więcej w ciągu pół roku mielibyśmy wyznaczoną rozprawę – przyznała Monika w rozmowie z naszą reporterką.

Czy w sprawie są jakieś postępy postanowił sprawdzić Super Express. Z informacji, które uzyskała gazeta zdaje się, że pozew nadal nie pojawił się w sądzie.

 Informuję, że nie zarejestrowano sprawy z udziałem wskazanych stron postępowania  – informuje dziennik.

O tym, że Zbigniew nie lubi załatwiać spraw urzędowych mówiła jakiś czas temu jeszcze jego żona Monika, a teraz w rozmowie z tabloidem potwierdził to jego znajomy.

Zbyszek jako artysta nie trawi faktur, rachunków i papierów. Nie lubi nawet załatwiać spraw przez internet – zdradził informator SE.

Być może to właśnie spowodowało, że ich małżeństwo, chociaż jedynie na papierze, to nadal trwa? Myślicie, że w końcu uda im się ostatecznie pożegnać z przeszłością i zdecydują się na rozwód?


Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Magda Umer, Piotr Machalica, Zbigniew Zamachowski

Magda Umer, Piotr Machalica, Zbigniew Zamachowski

Zbigniew Zamachowski - premiera filmu Polityka

Zbigniew Zamachowski - premiera filmu Polityka

Komentarze

 • Prawnik pisze:

  Tak, tak, potem on/ona zaciągnie kredyt i będą ścigać żonę/męża. Jak nie są razem powinni się oficjalnie rozwieść, z sytuacji która trwa może wyniknąć wiele nieprzyjemności

 • Toy pisze:

  Bardzo lubię Zbyszka Zamachowskiego szkoda że tak niefortunnie lokuje własne uczucia nie powinien już na stałe wiązać się z kobietami wyjdzie mu to na dobre powinien skupić się na swojej pracy i dzieciach bardzo Cię Zbyszku pozdrawiam

 • Go pisze:

  Bardzo lubię Zbyszka Zamachowskiego szkoda że tak niefortunnie lokuje własne uczucia nie powinien już na stałe wiązać się z kobietami wyjdzie mu to na dobre powinien skupić się na swojej pracy i dzieciach bardzo Cię Zbyszku pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Jak tem Zamachowski wytrzymał z nią tyle lat? Święty by poległ po tym co opowiadała i publikowała w internecie

 • To ja pisze:

  Kolejna grupa mieląca się w kupie niczym owsiki. I co? Szczęśliwi? Pewnie tylko dlatego, że o nich piszą, a takie humanoidy mają to do siebie, że ekshibicjonizm to ich cecha główna.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×