2022 rok dopiero co się zaczął, a już rozstało się kilka znanych par. Nie tylko Roznerski i Kalska zakończyli związek

Rozstania 2022

Rozstania 2022

W 2022 roku zdążyło się już rozstać kilka znanych par, a to dopiero połowa stycznia! Wśród nich znaleźli się m.in. aktorzy, influencerzy i modele. Kogo nie zobaczymy już razem?

Minęło dopiero kilkanaście dni 2022 roku. Celebryci są jednak aktywni – cztery popularne pary zdążyły się rozstać! Kto znalazł się wśród nich? Przedstawiamy wam najgłośniejsze przypadki z ostatnich dni. Pierwotnie zostały one opisane przez anglojęzyczny magazyn Just Jared. Z pewnością znacie przynajmniej część tych par.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się

W połowie stycznia pojawiły się plotki, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska po 3 latach związku postanowili podjąć decyzję o rozstaniu. Internauci zauważyli, że para przestała obserwować swoje profile na Instagramie i zaczęły mnożyć się pytania. Aktorka zdecydowała się uciąć spekulacje i wydała oświadczenie:

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory.

Fani pary są niepocieszeni. Mimo wszystko życzymy szczęścia w miłości.

Chanel Iman i Sterling Shepard: dlaczego się rozstali?

W pierwszych dniach nowego roku rozeszli się Chanel Iman Sterling Shepard. Chanel jest znaną modelką i byłym aniołkiem Victoria’s Secret. On – zawodnikiem drużyny futbolowej New York Giants. Para pobrała się w 2018 roku i ma dwie córki: Cali Clay (ur. 2018) i Cassie Snow (ur. 2019). Media podają, że Chanel i Sterling zamierzają rozwieść się w pokojowych warunkach. Chcą pozostać w przyjaźni i nie eskalować konfliktu ze względu na dobro dzieci.

Chris Olsen i Ian Paget: dlaczego się rozstali?

Chris Olsen i Ian Paget to gwiazdy TikToka. Mężczyźni nagrywali razem sceny z codziennego życia. Niestety, w ostatnich dniach się rozstali. Jak przekazał Ian:

Ostatnie kilka tygodni było trudne dla mnie i dla Christa, ale ostateczne jest on moim najlepszym przyjacielem i zawsze nim pozostanie. Chociaż nie jesteśmy już partnerami, jesteśmy podekscytowani odkrywaniem naszej relacji, która idzie do przodu. Dziękujemy wszystkim za ich nieustanną miłość i wsparcie. W pewnym sensie to dopiero początek.

Chris z kolei zapewnił:

Zawsze będę kochał Iana. Przeszliśmy razem niesamowicie wiele i zawsze będziemy łączyć się w piękny sposób. Chociaż zamierzamy spędzić trochę czasu osobno i rozwijać się indywidualnie – to nie jest koniec naszego wspólnego czasu, ale zmiana. Nie mogę się doczekać, żeby dalej go wspierać.

Delilah Hamlin i Eyal Booker: dlaczego się rozstali?

Na początku stycznia rozstali się też Delilah Hamlin – znana modelka i Eyal Booker – uczestnik programu Love Island. Para była w związku przez dwa lata. Jak podał informator:

Delilah zerwała z Eyalem. Związek po prostu dobiegł końca. Nie było oszukiwania. Delilah jest teraz zajęta pracą i skupiona na swojej karierze. Ma się dobrze i ma do niego szacunek. Po prostu przyszedł czas na to, aby zamknąć ten rozdział i pójść dalej.

Jason Momoa i Lisa Bonet: dlaczego się rozstali?

Jason Momoa Lisa Bonet to para słynnych aktorów. Rozstali się po 16 latach związku, z których pięć spędzili jako małżeństwo. Para poinformowała o tym we wspólnym oświadczeniu:

Czuliśmy nacisk i zmiany tych czasów transformacji. Rewolucja się rozwija, a nasza rodzina nie jest wyjątkiem, odczuwając i wyrastając z zachodzących zmian sejsmicznych. A więc, dzielimy się wiadomościami dotyczącymi rodziny. Rozstajemy się jako małżeństwo. Dzielimy się tym nie dlatego, że uważamy, że jest to warte opublikowania, ale żeby, kiedy zajmujemy się naszym życiem, moglibyśmy to robić z godnością i uczciwością. Miłość między nami trwa  i ewoluuje w sposób, w jaki pragnie być znana i przeżywana. Uwalniamy się nawzajem, by być tym, kim uczymy się być.

Jason i Lisa mają dwoje dzieci: córkę Lolę Iolani (ur. 2007) i syna Nakoa-Wolfa Manakauapo Namakaeha (ur. 2008).

Której z tych znanych par najbardziej kibicowaliście?


Chanel Iman. Rozstanie w 2022 roku

Chanel Iman. Rozstanie w 2022 roku

Sterling Shepard. Rozstanie w 2022 roku

Sterling Shepard. Rozstanie w 2022 roku

Chris Olsen i Ian Paget. Rozstanie w 2022 roku

Chris Olsen i Ian Paget. Rozstanie w 2022 roku

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live nie ma lekko patologia mln takich żeby ocenić tego pana nie mam słów na antenie proszę mówić jak mnie już pani obudziła o 7 rano na kawe w niedziele w ttv niesamowite ha ha fajna koszulka boho mandat lambo w środzie 2,500 w gostyniu mc 3,500 w poznaniu porsche 5000 w pile corsa 10000 a wszystko z kamerek dzieciece marzenia się spełniają wsźędzie kasa kasa kasa ślub w cekinach w vegas z iriną ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×