Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się. A co z ich związkiem w „M jak miłość”? Już wiadomo, jak potoczą się losy Izy i Marcina

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Adriana Kalska potwierdziła rozstanie z Mikołajem Roznerskim. Łączy ich jednak praca na planie M jak miłość, gdzie grają małżeństwo. Co dalej z ich wątkiem?

Mikołaj Roznerski rozpoczął przygodę z aktorstwem, kiedy miał 16 lat. Uczęszczał wtedy do liceum, gdzie trafił do kółka teatralnego. W 2007 roku zakończył edukację na Wydziale Lalkarskim w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Ukończył również studia na Wydziale Teatralnym Akademii Sztuk Scenicznych w Pradze.

Aktor ma za sobą role w wielu produkcjach takich jak 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Porady na zdrady, Kobieta sukcesu czy Miszmasz, czyli kogel-mogel 3. Największą popularność zyskał jednak dzięki występom w M jak miłość.

Pomimo wielu zobowiązań próbował łączyć karierę z życiem prywatnym. Był związany z Martą Juras, z którą ma syna Antoniego. Ich uczucie wygasło, dlatego para postanowiła się rozstać. Jakiś czas później na drodze Mikołaja stanęła Adriana Kalska. Mimo że byli ze sobą ponad trzy lata i mówiło się o tym, że niebawem wezmą ślub, coś się jednak popsuło.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się. Co z ich wątkiem w M jak miłość?

15 stycznia Adriana Kalska odpowiedziała na doniesienia tabloidów o rozstaniu. Gwiazda wydała oświadczenie, w którym opowiedziała po raz pierwszy i ostatni, że nie jest już w związku z Mikołajem. Ich uczucie wypaliło się w grudniu, ale nie chce zdradzać więcej szczegółów na temat zakończenia relacji.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory.

Mikołaj i Adriana od lat grają małżeństwo Chodakowskich w M jak miłość. Fani serialu zastanawiali się, co dalej z ich romantycznym wątkiem. Jak podaje Super Express, aktorzy nie znikną z ekranu. Ich postacie wciąż będą ze sobą związane.

[W najbliższych odcinkach] Iza i Marcin będą przeżywać ponowne zakochanie, bo przecież ledwo co się pogodzili. Wątpliwym jest, że scenariusz na najbliższe odcinki „M jak miłość” obejmuje ponową kłótnię i rozstanie Chodakowskich. Wręcz przeciwnie, u Izy i Marcina powinno być lepiej niż kiedykolwiek. Jest to bardzo trudna sytuacja dla aktorów, ponieważ prywatnie spędzili ze sobą wiele cudownych chwil, które skończyły się rozstaniem – czytamy na łamach Super seriali.

Ewentualne rozstanie w serialu zależy od scenarzystów, którzy dotychczas nie mieli pojęcia o problemach w ich prywatnej relacji. Niewykluczone, że teraz, gdy wszystko jest już jasne, zdecydują się na zmiany w produkcji.

Jesteście fanami Kalskiej i Roznerskiego? Zobaczcie, jak pięknie Mikołaj mówił o związku z Adrianą:


Adriana Kalska potwierdza rozstanie z Mikołajem Roznerskim

Adriana Kalska potwierdza rozstanie z Mikołajem Roznerskim

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - zdjęcie z planu M jak miłość

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - zdjęcie z planu M jak miłość

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub na planie M jak miłość

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub na planie M jak miłość

Komentarze

  • Gośćeliza pisze:

    Schodzą się, rozchodzą, zdradzają, żyją na kocią łapę…jak oni się nie wstydzą swoich rodzin, matek, ojców!!! Kogo to naprawdę interesuje. Za chwilę będą się prowadzać z innym partnerem i ogłaszać, jaka to wielka miłość. Pozostaje tylko splunąć.

  • Ewik pisze:

    Szkoda,sympatyczna z nich była para,bardzo ich oboje lubię ale myślę sobie że p.Mikolaj ma trudność bycia w stałym związku,taki nadpobudliwy a to źle wróży,mimo wszystko życzę powrotu do siebie,byłoby super

  • Gość pisze:

    Taki live zaczne grac zmienie swiat charlize theron ha ha roznerski posuwa opozdy co co swinki sa mniam ma 40 lat a wyglada jak stara baba i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×