Boris Johnson walczył z parasolem jak z największym żywiołem. Książę Karol nie powstrzymał śmiechu. Co tam się działo!

książę Karol

książę Karol

Książę Karol i Boris Johnson wraz z przedstawicielami rządu i policji pojawili się na jednej z ważnych uroczystości. Podczas wydarzenia parasol spłatał figla premierowi Wielkiej Brytanii. Następca tronu wybuchnął śmiechem. Wszystko uchwyciły kamery. 

Książę Karol ma za sobą kilka ciężkich miesięcy. Najpierw bardzo przeżył odejście młodszego syna z monarchii i odsunięcie go od rodziny. Książę Harry razem z żoną i synem, a teraz także kilkutygodniową córeczką mieszkają od ponad roku w USA. Podczas wywiadu, którego brat Williama udzielił Oprah Winfrey, przyznał, że przez kilka miesięcy ojciec nie odbierał od niego telefonów i nie mieli kontaktu. Zapowiedział także, że chciałby naprawić ich relacje.

Ojciec i syn mieli okazję spotkać się po raz pierwszy od ponad roku podczas smutnej uroczystości rodzinnej. Książę Sussexu przyleciał na pogrzeb swojego dziadka, księcia Filipa. Najstarszy z synów królowej Elżbiety II bardzo przeżył odejście ojca, a podczas pogrzebu z jego oczu płynęły łzy. W tym trudnym czasie żałoby stara się jednak jak najbardziej wspierać swoją mamę i przejmuję wiele obowiązków.

Książę Karol śmieje się z premiera Borisa Johnsona

Książę Karol krótko po śmierci ojca w pełni wrócił do obowiązków względem monarchii. 28 lipca wraz z przedstawicielami rządu pojawił się w National Memorial Arboretum w Staffordshire na odsłonięciu tablicy upamiętniającej policjantów, którzy polegli, pełniąc służbę.  Tuż przed rozpoczęciem uroczystości wszyscy zgromadzili się w oczekiwaniu na złożenie symbolicznych kwiatów. Wtedy zaczął padać deszcz, co spowodowało, że większość obecnych zaczęła wyciągać parasole.

Książę Karol siedział już osłonięty od deszczu, tuż obok niego ze swoim parasolem walczył premier Boris Johnson. Gdy po kilku próbach udało mu się go w końcu rozłożyć, dostrzegł siedzącą za nim i zmokniętą Priti Patel — sekretarz spraw wewnętrznych. Natychmiast chciał przekazać jej parasol, jednak ta odmówiła. Nie minęła chwila, gdy ten ponownie się złożył, a następnie wywinął w drugą stronę.

Całą walkę z kapryśnym parasolem obserwowali jego towarzysze, którzy pękali ze śmiechu, a także książę Karol, który pomimo tego, że próbował zachować powagę, również nie zdołał powstrzymać emocji. W sieci już krąży nagranie, na którym można zobaczyć, całą zabawną sytuację, którą uchwyciły kamery.


Książę Karol i Boris Johnson

Książę Karol i Boris Johnson

Książę Karol i Boris Johnson

Książę Karol i Boris Johnson

Książę Karol i Boris Johnson

Książę Karol i Boris Johnson

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×