Małgorzata Rozenek traktowała się jak najgorszego człowieka świata. To smutne, co lądowało na jej talerzu

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek udzieliła wywiadu Magdzie Mołek, w którym zwróciła uwagę na problemy współczesnych kobiet. Z jednym z nich sama zmagała się przez lata. Przytaczamy fragmenty inspirującej rozmowy z gwiazdą.

Małgorzata Rozenek zdobyła się na przełomowy wywiad, którego udzieliła Magdzie Mołek. Gwiazda TVN-u opowiedziała, jak traktują się kobiety w Polsce. Wyznała, że często wzajemnie podcinają sobie skrzydła i kreują krzywdzące plotki na swój temat. Jeden z poruszanych wątków wzbudził w niej szczególną irytację. Przed kamerą dała się ponieść emocjom („Do cholery, za co mam przepraszać?!”), ale już wcześniej przygotowała do tego swoich fanów:

Przyjmując zaproszenie do rozmowy, obiecałam sobie, że będę szczera. Tak było. Jak zawsze… – zapowiedziała wywiad na Instagramie.

Małgorzata Rozenek u Magdy Mołek. To straszne, jak się traktowała

Rozenek w trakcie wywiadu podzieliła się smutnymi spostrzeżeniami. Gwiazda zwróciła uwagę na problem, jaki dotyczy większości kobiet. Uważa, że Polki są za mało egoistyczne i zużywają energię na niepotrzebne rzeczy. Według Małgorzaty powinny bardziej dopieszczać swoje ego, co odbije się pozytywnie nie tylko na nich samych, ale także na ich otoczeniu.

Każdy organizm ma ograniczoną ilość energii. Zużywając energię na myślenie o kimś innym, nie przekazujecie tej energii na siebie. Myślcie egoistycznie o sobie i twórzcie siebie. Kierujcie swoją energię na siebie. Ja tak robię, i to bardzo pomaga.

Mołek podsumowała komentarz gwiazdy jednym krótkim zdaniem:

Kobieta egoistyczna.

W odpowiedzi Rozenek przytknęła i uzupełnia swoją wypowiedź o ponure statystyki, do których dotarła jakiś czas temu. Polki często stawiają siebie na ostatnim miejscu:

Kobieta w Polsce musi być egoistyczna. Nas przez wieki w Polsce uczono braku egoizmu. Przez wieki. Słuchaj, to jest cały czas. Nie wiem, czy wiesz, ale były zrobione badania, które na przestrzeni około 8 lat badały zachowania kobiet, które gotowały obiad w domu i podawały go rodzinie. Czy ty wiesz, że 99% kobiet sobie dawało najgorsze kawałki?

Magda nie była zaskoczona przytoczoną informacją:

Wiem.

Rozenek dodała, że jeszcze kilka lat temu, zanim stała się znana, sama traktowała siebie jak najgorszego człowieka świata. W domu serwowała sobie najbiedniejsze porcje obiadowe, podczas gdy na talerzach domowników lądowały najlepsze kąski:

I wiesz, co jest najlepsze? Sama się złapałam, że też tak robię. Najbrzydszy kawałek kartofelka, pomidorka. To, co zostanie. To pokazuje schemat.

Gospodyni Projektu Lady uważa, że kobiety traktują się niesprawiedliwie w sytuacjach, na które nie mają wpływu:

My wiecznie za wszystko przepraszamy. Kobiety wiecznie za wszystko przepraszają. Za to, że była kolejka w sklepie i ona się spóźniła 5 minut. Przecież to nie jest jej wina, że była kolejka w sklepie. To nie jest, że ona jest źle zorganizowana.

Małgorzata ma nadzieję, że za jakiś czas polskie feministki zmienią język komunikacji z kobietami:

Strasznie bym chciała, żeby feministki stawały po stronie kobiet w taki sposób, żeby nie uczyły ich agresji, tylko uczyły je miłości do siebie.

Zacytowany fragment rozmowy poniżej.


Stare zdjęcia Małgorzaty Rozenek

Stare zdjęcia Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)

Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)

Jak kiedyś wyglądała Małgorzata Rozenek?

Jak kiedyś wyglądała Małgorzata Rozenek?

Komentarze

 • GośćIlona pisze:

  P Małgosiu Dziękuję za ten wywiad u P Magdy Poznałam lepiej Pani poglądy i Polubiłam Panią Naprawdę To takie polskie zawiść i zazdrość A ja też jak Pani robię swoje Jestem szczęśliwa i wara do tego kim jestem Mocherowe berety rządzą Dużo czasu upłynie nim to zrozumieją kobiety że są zmanipulowane A solidarnosc kobiet powinna być w nas Jeśli jedna upadnie niech drugą stoi przy niej i poda rękę Swiat będzie piękny

 • Gość pisze:

  Jaka ona brzydka. Podobna do Stelli

  • Pati pisze:

   Ja tak mam jak postawię cel to do niego zdążę, zła mi się zakręciła bo tak samo mam .

 • Hanka pisze:

  Ale ona niemądra. Pustak.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×