Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Rozenek o Perfekcyjnej Pani Domu: Nie była brylantem

Jacek i Małgorzata Rozenek


Jacek Rozenek co jakiś czas w odpowiedni sposób dogryza byłej żonie, Małgorzacie. W „Tańcu z gwiazdami” namiętnie całował się ze swoją taneczną partnerką, a na pożegnanie zapewnił, że w programie przeżył więcej miłosnych uniesień niż w całym swoim życiu. Później tłumaczył, że jego słowa zostały źle zinterpretowane, a dogadywanie Perfekcyjnej Pani Domu nie było nadrzędnym celem.

 

O ile w przypadku spontanicznego pożegnania w programie na żywo można uznać taką sytuację za wpadkę, o tyle trudniej będzie zrozumieć słowa z ostatniego autoryzowanego wywiadu, jakiego Jacek udzielił gazecie „Wprost”. Na łamach tygodnika pochwalił się, że nie znalazł w życiu brylantu i w zasadzie nie uważa, żeby była nim (w domyśle) Małgorzata Rozenek.

 

„Wartość brylantu i radość z jego znalezienia powodują, że koncentrujemy się na pozytywnych emocjach i zapominamy o frustracji i zmęczeniu. Trzeba jednak być w gotowości, a ponadto wiedzieć jak wygląda brylant. Przez wiele lat jednak tego nie wiedziałem i uważam, że wielu ludzi ma ten sam problem”

 

Uważacie, że powinien w ten sposób mówić o byłej żonie w wywiadach? Ciekawe co na to wszystko Małgorzata i Radosław Majdan?

Jacek i Małgorzata Rozenek

Jacek i Małgorzata RozenekKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×