Szukaj

„Rozenek cudnie chudnie” – zwiastun programu Małgorzaty Rozenek już w sieci. Kiedy pierwszy odcinek?

Rozenek cudnie chudnie – zwiastun programu

Rozenek cudnie chudnie – zwiastun programu

Rozenek cudnie chudnie to nowy program Małgorzaty Rozenek w TVN Style. Kiedy premiera? W jakie dni zobaczymy nowe odcinki? Jest już oficjalny zwiastun i pierwsze szczegóły.

Małgorzata Rozenek ma za sobą bardzo intensywne miesiące. Gwiazda stacji TVN występowała w reklamach, udzielała wywiadów oraz prowadziła uwielbiane przez widzów programy. Zdążyła nawet zadebiutować przed kamerami w najnowszym filmie Patryka Vegi. Jednak najważniejszym wydarzeniem w jej życiu były narodziny trzeciego syna.

Szczęśliwi małżonkowie już od dawna chcieli zostać rodzicami. Wspólnie wychowują synów z poprzedniego małżeństwa prowadzącej Projekt Lady, marzyli jednak o wspólnym dziecku. W końcu w zeszłym roku podzielili się szczęśliwą nowiną. W czerwcu ich synek Henryk pojawił się na świecie. Zaledwie po kilku godzinach od narodzin do sieci trafiły pierwsze zdjęcia szczęśliwych rodziców i maleństwa.

Początek roku małżonkowie razem ze swoją gromadką postanowili spędzić w nieco cieplejszym klimacie. Od kilku dni wypoczywają w upalnym Meksyku, skąd dzielą się pięknymi zdjęciami.

Rozenek cudnie chudnie – zwiastun programu Małgorzaty Rozenek w TVN Style

Małgorzata Rozenek krótko po porodzie wróciła na plan Projektu Lady. Już wtedy zachwycała figurą. Gwiazda mocno pracowała nad swoim powrotem do formy, by teraz podczas wakacji w Tulum prezentować nienaganną sylwetkę.

Na Instagramie często pokazywała fankom, jak ćwiczy pod okiem osobistej trenerki, a swoją historię postanowiła opowiedzieć w nowym programie, który zrealizowała dla TVN Style – Rozenek cudnie chudnie. Zwiastun nowego hitu już pojawił się w sieci.

Dokładnie za tydzień, 1 lutego o 20:10, rusza nasz nowy program „Rozenek cudnie chudnie” z @m_rozenek! Zobaczcie, o czym będzie!

Gwiazda nie chciała ulegać społecznej presji i postanowiła podejść do tematu powrotu do dawnej formy bardzo racjonalnie. Zdecydowała się na zdrową dietę oraz ćwiczenia i zabiegi pod okiem specjalistów. Na jej najnowszych zdjęciach z wakacji widać, że cały wysiłek bardzo się opłacił, bo zaledwie 7 miesięcy po porodzie Rozenek może pochwalić się dawną formą.

Kiedy emisja programu? Premiera Rozenek cudnie chudnie już 1 lutego o 20.10 w TVN Style. Będziecie oglądać?


Małgorzata Rozenek - najseksowniejsze zdjęcia styczeń 2021 - 27 829 tysięcy polubień

Małgorzata Rozenek - najseksowniejsze zdjęcia styczeń 2021 - 27 829 tysięcy polubień

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Małgorzata Rozenek zwiedza z rodziną Meksyk

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Jak na 50 latke wygląda serio super. Prawda taka, że wyciska maksimum że swojej sławy, nie istotne w jaki sposób, ważne by o niej pisali, a ludzie chętnie klikali publikacje z nią. Wie jak zrobić szum wokół siebie, w sumie głupia nie jest, ale trzeba mieć jednak trochę szacunku do siebie, trochę prywatności… A w sumie czego i niej nie wiemy?

  • Gość pisze:

    Musiała się spasztecic żeby schudnąć przed kamera. To cała prawda jej urody. Nie wierze do czego w stanie są się ludzie podsunąć żeby mieć na ratę kredytu

  • Ściemka pisze:

    „Ma dość wyśrubowanych wzorców powszechnego kultu ciała” – i dlatego chce chudnąc na ekranie telewizorów ? 🤣🤣🤣

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×