Szukaj

U Majdanów rozkoszne popołudnie. Henio wypoczywa w luksusowym wózku. Cena ścina z nóg

Małgorzata Rozenek – wózek dla Henia

Małgorzata Rozenek – wózek dla Henia

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia ze spaceru z Heniem. Fanki rozpływają się nad jej luksusowym wózkiem. Jest piękny, ale niestety nie należy do najtańszych.

Przez całą ciążę Małgorzata Rozenek-Majdan nie szczędziła swoim wielbicielom zdjęć, informacji, newsów, a także intymnych wyznań i refleksji. Jeden z dowcipniejszych wpisów prezenterka zamieściła 20 maja – na 20 dni przed porodem. Poskarżyła się wtedy, że 9. miesiąc ciąży jest niemiłosiernie długi, ale jednocześnie pocieszała siebie i inne kobiety, że jeszcze zobaczą swoje stopy na stojąco i jeszcze będą mogły przekręcić się w nocy na drugi bok bez budzenia.

Miesiąc trwa maksymalnie 31 dni. Z wyjątkiem 9 miesiąca ciąży, wtedy on trwa jakieś 43574652738 dni, ściskam gorąco wszystkie mamusie w 9 miesiącu ciąży, jeszcze będziemy szczupłe, znowu zobaczymy nasze stopy na stojąco i przekręcając się z boku na bok w nocy, nie będziemy się budzić – napisała Małgorzata pod zdjęciem z 20 maja 2020.

Kiedy 10 czerwca urodził się Henryk Majdan, internet wybuchł od gratulacji i zachwytów nad synem piłkarza i gwiazdy TVN. Małgorzata szybko pokazała chłopca, nie każąc długo czekać swoim followersom. Od tamtej pory cała Polska towarzyszy rodzicom Henryka w ich codziennych zmaganiach i szczęściach.

Małgorzata Rozenek z Heniem na spacerze. Kupiła wózek wart fortunę

Wczoraj był dzień ciężkiej próby, bo Małgorzata Rozenek-Majdan błagała o radę, czy może pić kawę, karmiąc piersią. Na zdjęciu z Henrykiem zmęczona celebrytka zakrywa twarz dłonią.

Błagam, powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł – poprosiła w poście żona Radosława Majdana.

Ale to było wczoraj. Dzisiaj na swoim profilu rodzinne zdjęcie wrzucił Radosław Majdan. Widać na nim rodziców i małego Henia. Tym razem Małgorzata wygląda na wypoczętą, ale show zdecydowanie i bez jeńców kradnie synek pary. Mały Henio śpi tak słodko, wtulony w mamę, że trudno się nie wzruszyć.

Z kolei Małgorzata na swoim profilu zamieściła zdjęcie ze spaceru z Henrykiem wypoczywającym w wózku.

Z Henryczkiem na spacerku, kocham takie spokojne, ciepłe dni. Po ostatnich deszczach niespokojnych, to bardzo miła odmiana, ale mieliśmy też przygodę, Sisi nie zauważyła, że kończy się brzeg i wpadła do stawu jak kamień w wodę. Radzio bohatersko wskoczył ją ratować i zamoczył telefon, który miał w kieszeni, ale właśnie go suszy i jest szansa, że będzie działał najważniejsze, że #gangmajdana wrócił do domu w komplecie p.s. zdjęcia zrobione przed całą akcją – napisała Małgorzata pod zdjęciem.

Wózek, w którym wypoczywa mały Henio, to Mondial de Luxe Leatherette White, który kosztuje około 1100 euro, czyli w przeliczeniu prawie 5 tysięcy złotych. W takim luksusie na pewno synkowi Perfekcyjnej pani domu dobrze się wypoczywa.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Henio śpi

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Henio śpi

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek z synem na spacerze

Małgorzata Rozenek z synem na spacerze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×