Szukaj

Półnaga Julia Wieniawa z wielką pompą otworzyła wakacyjny sezon na dmuchane zabawki! Jej gorąca fotka z basenu jest już hitem nadchodzącego lata!

Julia Wieniawa po bardzo pracowitym tygodniu postanowiła odpocząć w luksusowym hotelu na Mazurach. Aktorka korzysta z uroków przyrody, jak również opala się w seksownym stroju na dmuchanym ananasie. Lato w pełni!

Julia Wieniawa niedawno zadebiutowała w roli prowadzącej festiwal w Sopocie. Po swoim spektakularnym występie w czterech kreacjach na scenie opery Leśnej, Julka postanowiła odstresować się na łonie natury. Gwiazda rodzinki.pl zafundowała sobie krótkie słoneczne wakacje. Tym razem celem podróży atrakcyjnej gwiazdy był luksusowy hotel na Mazurach położony nad jeziorem Narie. Julka lubi wysoki poziom, zatem hotel który wybrała zapewnia jej pobyt na najwyższym poziomie dodatkowo w malowniczym miejscu. Julka relaksuje się w magicznej enklawie spokoju na pięknej ponad stu hektarowej działce.

Aktorka korzysta ze wszystkich ofert, ale przede wszystkim rozkoszuje się opalaniem w basenie na gumowej dmuchanej zabawce. Dzięki temu seksowna dziewczyna Barona jest w stanie błogiego lenistwa, odziana jedynie w seksowny kostium obserwuje pobliskie lęgowiska łabędzi, dzikich kaczek, żurawi i kormoranów. Warto wspomnieć, że na pobliskich lasach i łąkach można również śledząc kroki buszujących  jeleni, saren, zajęcy i dzików. Zatem polska gwiazda ma znakomitą okazję na odzyskanie wewnętrznej równowagi i ukojenie skołatanych nerwów.

Julka leży romantycznie na dmuchanym ananasie, wśród krystalicznie czystej wody basenowej, aktorka ma zamknięte rozkosznie oczy, upaja się świeżym powietrzem oraz ciszą przerywaną jedynie śpiewem ptaków i pluskiem łagodnych fal. Nie wiemy czy Julce w tej rozkoszy towarzyszy jej ukochany Baron, być może to on zrobił to wspaniałe foto? Pod zdjęciem 20-latki pojawiło się sporo miłych komentarzy od jej fanów.

 

  • A ja właśnie kupiłam żółty strój i takiego ananasa
  • Wspaniałe zdjęcie
  • Pięknie wyglądasz w tym stroju

A czy wy kupiliście już dmuchane zabawki na wakacje?

 

Gwiazdy na drugim dniu Polsat SuperHit Festiwal 2019: Julia Wieniawa, Paulina Sykut-Jeżyna, Sławomir, Sarsa, Margaret

Julia Wieniawa wtulona w Barona. Takie widoki tylko za kulisami festiwalu w Sopocie!

Julia Wieniawa w towarzystwie nagiego przystojniaka wita wschód słońca na plaży! Ale gdzie jest jej Baron?


Julia Wieniawa opala się na dmuchanym ananasie

Julia Wieniawa opala się na dmuchanym ananasie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Julia Wieniawa na plaży w Sopocie

Julia Wieniawa na plaży w Sopocie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×