Ale im się oberwało! Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski skrytykowani po tym, co pokazali na wizji. „Brak profesjonalizmu”. Po rozstaniu gwiazd nie wszystko idzie zgodnie z planem

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się kilka miesięcy temu, ale nadal grają małżeństwo w M jak miłość. Fani serialu uważają, że średnio im to wychodzi, kiedy już nie są para w życiu...

Adriana Kalska grając w serialu M jak Miłość postać Izy Chodakowskiej spotkała miłość, czyli Mikołaja Roznerskiego. Scenarzyści dobrali ich w parę, a uczucie z ekranu błyskawicznie przeniosło się do prawdziwego życia. Zagrali małżeństwo, a widzowie myśleli, że sami niedługo będą przysięgać przed ołtarzem. Tak się jednak nie stało, a po niemal 4 latach związku Adriana potwierdziła plotki o ich rozstaniu.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała na Instastory.

Chociaż aktorzy nadal razem pracują nie tylko na planie M jak Miłość, ale także w teatrze to ich związek przeszedł już do historii. Od razu po komunikacie o rozstaniu, fani serialu zastanawiali się, jak potoczy się relacja Chodakowskich. Informator Super Expressu zdradził, jak po całym zamieszaniu zachowują się podczas pracy na planie.

W przerwie między zdjęciami nie rozmawiają ze sobą, unikają wspólnego spędzania czasu, co widać na zdjęciach zamieszczanych na profilach społecznościowych. Mają wspólne dni zdjęciowe, ale poza ujęciami, gdy gasną kamery, unikają się jak ognia – zdradza informator tabloidu.

Sytuacja na pewno nie jest dla nich komfortowa, ponieważ są sceny, które w ich obecnych relacjach są zapewne trudne dla nich do zagrania.

Grani przez nich bohaterowie dopiero co wrócili do siebie, widzowie długo czekali na ten moment, bo jest to jedna z ich ulubionych par. Nie ma mowy, żeby coś się u nich zmieniło na gorsze – zdradza informator.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Adriana stwierdziła, że są profesjonalistami i oddzielają życie prywatne od pracy.

Odpowiem tyle, że nam pracuje się tak, jak nam się pracowało, bo profesjonalnie podchodzimy do pracy. Nie będę nic więcej komentować, bo jasno wyraziłam się na swoim instagramie. Proszę o uszanowanie mojej prośby.

Jednak wierni fani serialu M jak miłość są rozczarowani. Uważają, że Kalska i Roznerski wcale nie są tak profesjonalni, za jakich chcieliby uchodzić i na ekranie widać, że ich gra aktorska po rozstaniu nie jest taka sama.

Co widzowie M jak miłość sądzą o grze Ady Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego po rozstaniu?

Serialowa Iza i Marcin Chodakowscy przechodzili kryzys w związku, ale od kilku miesięcy znów przeżywają renesans uczuć. Kręcenie intymnych scen jest z pewnością ogromnym wyzwaniem dla Adriany i Mikołaja. Uważają tak też widzowie, którzy zauważyli, że między serialową parą nie ma już chemii. Swoimi spostrzeżeniami dzielili się w na instagramowym profilu produkcji.

 • Niestety widać, że to już nie jest to co było. Brak tego blasku w oku, bez wyraźnych emocji. Takie trochę na siłę ciągnięcie wątku. Fajna ekranowa para, jednak prywatnie się zepsuło i na ekranie naocznie to widać, niestety. Chyba lepiej by było, gdyby ich ekranowa para też się rozstała. Iza ewidentnie chce pójść pracę/karierę, nad Marcinem wiszą kolejne 'ciemne chmury' w postaci problemów z prawem dodatkowo choroba Jakuba. Ich droga się rozchodzi mimo, że mają dzieci, życie.
 • Czy tylko ja mam wrażenie że ona jakoś „sztywno” gra? Wydaje mi się że wcześniej miała jakiś więcej luzu w sobie.
 • Zauważyłam różnice w grze aktorskiej po rozstaniu pary.To już nie jest to samo – piszą fani.

Jak sądzicie? Jest coś na rzeczy?


Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - zdjęcie z planu M jak miłość

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - zdjęcie z planu M jak miłość

Adriana Kalska potwierdza rozstanie z Mikołajem Roznerskim

Adriana Kalska potwierdza rozstanie z Mikołajem Roznerskim

Komentarze

 • Gość ULA pisze:

  Nie lubię go od poczatku jest sztywny jak przysłowioły Pal Azji,wkurza mnie też jego rola w Na dobre i na złe. Dobrze by było zakończyć jego wątki w tych serialach.

  • Gość pisze:

   Masz rację. Na dodatek po śmierci w ” na dobre i na złe” pojawił się w innej roli. To jest co najmniej dziwne ?

 • GośćMerkin pisze:

  Ludzie oddzielcie film od życia codziennego aktorów.Kazdy ma prawo do prywatności.

 • biedna Ada pisze:

  On zachował się jak WUJ. Trudno po tym wszystkim, żeby sobie na korytarzu rękę podawali jak znajomi. Ja na jej miejscu to bym nie chciała z nim nawet świadczyć pracy, ale wiadomo, kasę trzeba robić, a on nie ustąpi z roli. Współczuję Adzie, bardzo niekomfortowa sytuacja. Ona nie ma tyle kasy i propozycji co on i jest niejako uwiązana do tego serialu. On mógłby zachować się przyzwoicie i zrezygnować z gry w tym serialu, niech go uśmiercą, albo coś i dziewczyna odetchnie, ale nie, on jest uparty na kasę, mimo że ma jej w bród i nie odpuści tej roli.

  • Gość pisze:

   Po co to tak analizować? Oglądając serial zmiany w ich graniu nie są zauważalne. Chyba, że ktoś się specjalnie doszukuje pod swoją tezę. To są aktorzy i to ich praca powinna nas głównie interesować, a nie prywatne sprawy.

 • Gość pisze:

  Dla mnie oni i wcześniej grali sztywno i kiepsko. Dlatego już nie gądam.

 • Gość czytajaca pisze:

  Szkoda nie nie są razem co poszło nie tak ładna para była życzę szczęścia oby do siebie wrócili

 • Shilla pisze:

  Życzę zdrowia

 • Gośćsara pisze:

  Grają sztywno widać że się rozstali

 • Gość pisze:

  Lubię te parę pasują do siebie ona śliczna ale i ja widzę że inaczej się przytulają całują no to jest dla nich trudne szkoda że się rozstali życzymy im szczęścia ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • GośćMerkin pisze:

   Ludzie oddzielcie film od życia codziennego aktorów.Kazdy ma prawo do prywatności.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×