Royal Baby 2- Tak będzie wyglądać księżniczka Charlotte w wieku 10 lat [zdjęcie]

Charlotte Elizabeth Diana przyszła na świat szpitalu Najświętszej Maryi Panny w zachodnim Londynie. Doczekała się już tortu własnego imienia, a teraz znany grafik, Joe Mullins za pomocą Photoshopa stworzył portret księżniczki. Jego zdaniem tak właśnie będzie wyglądać za 10 lat.

Joe Mullins pracuje w sądzie jako portrecista. Jego prace są wykorzystywane do odnajdywania zaginionych dzieci. Z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości współpracuje od 11 lat.

Po mamie Kate Middleton dziewczynka ma odziedziczyć gęste, lśniące brązowe włosy. Kolor oczu odziedziczy po obydwu rodzinach. Usta –  po księciu Williamie. Kolor skóry odziedziczy po matce.

Dziewczynka będzie tytułowana: Jej Królewska Wysokość Księżniczka Cambridge Charlotte Elizabeth Diana. Jest czwarta w kolejce do objęcia brytyjskiego tronu. Księżna Cambridge urodziła się w sobotę 2 maja. Ważyła 3,7 kg. Poród odbył się w tym samym szpitalu, w którym urodził się jej starszy brat, Jerzy.

Zobaczcie, jak będzie wyglądać księżniczki Cambridge. Jej portret udostępnił dailymail.co.uk.

Zobacz: Royal Baby 2 – Jamie Oliver, najpopularniejszy kucharz w Anglii, upiekł tort dla księżniczki Charlotte [zdjęcie]

 

www.dailymail.co.uk_2015-05-06_20-04-52

 

Charlotte Elizabeth Diana, Fot. screen dailymail.co.uk.

 

 

 

 

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×