Roxie Węgiel w 18. urodziny pochwaliła się badaniem USG. Ale uroczy maluszek! Wzruszeniom nie ma końca

Roxie Węgiel

Roxie Węgiel

Roxie Węgiel w swoje osiemnaste urodziny wrzuciła zdjęcie badania USG. Widać na nim dziecko. To ujęcie po prostu trzeba zobaczyć!

Roxie Węgiel zrobiło się głośno dzięki udziałowi w programie The Voice Kids. Nie tylko wygrała format, ale również reprezentowała Polskę w Konkursie Eurowizji Junior. Tam odniosła piękne zwycięstwo. Od tego czasu wydała debiutancki album studyjny, który okazał się bestsellerem. Nastolatka poukłada sobie też życie osobiste. Pod koniec zeszłego roku w sieci aż huczało od doniesień o jej nowym związku.

Fani wytopili jej partnera. Okazał się nim Kevin Mglej – producent muzyczny. W wywiadzie dla Plejady opowiedziała nieco więcej o związku ze starszym od siebie artystą. Mężczyzna ma obecnie 26 lat, podczas gdy Roxie świętuje dziś 18. urodziny.

To Kevin Mglej. Razem z nim i Jeremim Sikorskim napisaliśmy praktycznie całą płytę „13+5”. Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – opowiedziała o ich miłości Roxie.

Odniosła się przy tym do różnicy wieku między nimi.

To bardzo ciekawe, ponieważ historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem – podsumowała ten wątek.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Roxie Węgiel udostępniła zdjęcie badania USG

11 stycznia na Instastory Roksany zaroiło się od życzeń od jej przyjaciół i bliskich. W pewnym momencie świeżo upieczona 18-latka udostępniła badanie USG. To pamiątka jej mamy: na zdjęciu widać Roxie, gdy była jeszcze w jej brzuchu.

Piękne życzenia od mamy, Edyty Węgiel. A to ja w brzuchu – napisała.

Do materiału dołączyła odnośnik do życzeń zamieszczonych przez jej mamę w social mediach.

Moja mała dziewczynka jeszcze wczoraj… Dziś moja przyjaciółka i moja córka na zawsze. Gdziekolwiek Twoja podróż przez życię Cię zabierze, modlę się, byś zawsze BYŁA BEZPIECZNA Ciesz się podróżą i NIGDY NIE ZAPOMINAJ drogi z powrotem do domu… Nie mogę obiecać ,że będę tu przez resztę Twojego życia, ale mogę obiecać, że będę Cię kochać przez resztę mojego. Kocham Cię na zawsze mama – pani Edyta napisała w pięknych słowach.

W sekcji komentarzy pod materiałem wzruszeniom nie było końca.

Redakcja Jastrząb Post życzy jubilatce wszystkiego dobrego.


Sara James jak Roxie Węgiel

Sara James jak Roxie Węgiel

Roksana Węgiel - pokaz TOUS

Roksana Węgiel - pokaz TOUS

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×