Starszy partner zabrał Roxie Węgiel na rajskie wakacje. Miłość kwitnie w najlepsze, a zdjęcie 18-latki bez makijażu jest sztosem

Roxie Węgiel

Roxie Węgiel

Roxie Węgiel pojechała na wakacje z osiem lat starszym partnerem. Zapozowała bez grama makijażu. Naturalna para podbija sieć. 

Roxie Węgiel kilka dni temu obchodziła 18. urodziny. Młoda gwiazda zyskała sławę dzięki programowi The Voice Kids. Zdeklasowała w nim konkurencję, po czym reprezentowała Polskę w Konkursie Eurowizji Junior, w której również odniosła zwycięstwo. Od tego czasu na stałe weszła na rynek muzycznym. Jak dotąd, wydała jeden, dobrze przyjęty album studyjny.

Od kilku miesięcy Roksana spotka się ze starszym o osiem lat producentem muzycznym, Kevinem Mglejem.

Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu – opowiedziała o swoim partnerze Plejadzie.

Nastolatka, która z reguły ma kontakt z osobami starszymi od siebie, uważa, że różnica wieku pomiędzy nią a Kevinem nie jest problemem. Jak dumnie podkreśla, taka sama różnica jest pomiędzy jej rodzicami.

Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem – otworzyła się.

Roxie Węgiel bez grama makijażu na wspólnych wakacjach

18-latka od kilku dni przebywa na wakacjach na Malediwach, dokąd poleciała wraz ze swoim ukochanym Kevinem.

Wymarzone miejsce, wymarzony czas – pochwaliła się.

Weekend obfitował w kolejną porcję zdjęć i filmów wykonanych na południowoazjatyckich wyspach. Wśród nich znalazło się wideo ze wspólnego rejsu u boku Kevina. Nastolatka zapozowała do niego bez grama makijażu, udowadniając, że ma idealną cerę.

Spójrzcie, tylko jak pięknie wygląda ta para:

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Roksanie i Kevinowi udanego wypoczynku!


Roksana Węgiel 18. urodziny

Roksana Węgiel 18. urodziny

Roksana Węgiel 18. urodziny

Roksana Węgiel 18. urodziny

Roksana Węgiel 18. urodziny

Roksana Węgiel 18. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×