Tak wygląda nowa miłość Jacka Rozenka! Ma 25 lat i została okrzyknięta „sobowtórem Małgorzaty Rozenek”. Podobna?

Jacek Rozenek i Roxi Gąska

Jacek Rozenek i Roxi Gąska

Roxi Gąska – nowa partnerka Jacka Rozenka

Jacek Rozenek od jakiegoś czasu spotyka się z tajemniczą blondynką, o której do tej pory nie wiele było wiadomo. Jednak tygodnik Twoje Impreium przeprowadził małe dochodzenie i w końcu wszystko jest jasne! 

Jacek Rozenek z nową partnerką! To sobowtór Małgorzaty!

Roksana – tak ma na imię wybranka Rozenka – ma 25 lat i przyjechała z Baranowa pod Ostrołęką. Marzyła o tym, żeby zostać kosmetyczką, zapisała się nawet na specjalny kurs, ale szukała pracy również jako opiekunka, na portalu z ofertami napisała, że”może podjąć się opieki nad dziećmi, ludźmi starszymi i że nie jest jej straszne sprzątanie, gotowanie i robienie zakupów”. Życie napisało Roxi inny scenariusz. Okazało się, że Gąska nie musi sprzątać, a opiekować się może co najwyżej swoim ukochanym – Jackiem.

Roxi Gąska na Instagramie

Profile Roxi Gąski w mediach społecznościowych tętnią życiem, dziewczyna wrzuca dużo seksownych selfies, a o Rozenku mówi „cudo moje” i „największe szczęście”.

Bardzo ciekawi jesteśmy kiedy para zadebiutuje razem na salonach. I czy Roxi poznała już byłą żonę swojego lubego, do której tak chętnie porównują ją tabloidy. Może stworzą patchworkową rodzinę?

Jacek Rozenek ma żal do Małgorzaty. Były mąż upomniał się o dzieci: “Nie ma takich pieniędzy, które…”

Zdjęcia Roksany Gąski

Roxi Gąska Wikipedia

Roxi Gąska Wikipedia

Roxi Gąska kim jest?

Roxi Gąska kim jest?

Jacek Rozenek z żoną Małgorzatą

Małgorzata Rozenek podobna do Roxi Gąski?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×