Szukaj

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami! Znamy płeć i imię dziecka

Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Joaquin Phoenix i Rooney Mara po raz pierwszy zostali rodzicami. O tym, że dziecko aktorskiej pary jest już na świecie, poinformował jeden z reżyserów. 

Joaquin i Rooney poznali się na planie filmu Her. Uczucie pojawiło się jednak podczas ich kolejnego wspólnego projektu. Na planie filmu Maria Magdalena, obydwoje poczuli do siebie coś więcej. Laureat Oscara przyznał, że kiedy się po raz pierwszy spotkali, myślał, że Rooney nie jest nim kompletnie zainteresowana, a wręcz przeciwnie, że nie darzy go nawet koleżeńską sympatią. W wywiadzie dla Vanity Fair powiedział:

Jest jedyną dziewczyną, jaką kiedykolwiek wyszukałem w internecie – mówi o swojej narzeczonej Phoenix.

Internetowe poszukiwania aktora bardzo się opłaciły, ponieważ zakochani od kilku lat tworzą bardzo udany związek. Zwieńczeniem ich miłości jest dziecko, które właśnie pojawiło się na świecie.

Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostali rodzicami

O tym, że Rooney Mara i Joaquin Phoenix zostaną rodzicami amerykańskie tabloidy, donosiły już od jakiegoś czasu. Obydwoje zgodnie jednak odmawiali komentarza w tej sprawie. Gdy zakończyła się kwarantanna w USA, paparazzi przyłapali Marę w luźnym ubraniu, które mogłoby sprytnie ukryć ciążowe krągłości. Według redaktorów serwisu Page Six narzeczona Phoenixa była wtedy w 6 miesiącu ciąży. 10 maja gwiazda postanowiła odwiedzić swoją siostrę Kate, która tego dnia obchodziła swój pierwszy dzień matki.

Panie spotkały się tuż przed domem, a Rooney wręczyła siostrze bukiet kwiatów. Uwagę paparazzi zwrócił jednak strój narzeczonej filmowego Jokera. Luźne dresy i obszerny t-shirt doskonale ukrywały jej zaokrągloną sylwetkę. Amerykańscy fotoreporterzy są wyczuleni na punkcie obszernych strojów gwiazd. Wiele razy bowiem sprawdziło się to, że pod wielkimi bluzami i szerokimi spodniami ukryte były ciążowe krągłości.

O tym, że zakochani powitali syna poinformował amerykańskie media reżyser Victor Kossakovsky. Pierwsze dziecko pary miało przyjść na świat w zeszłym miesiącu. Chłopiec otrzymał imię River na cześć nieżyjącego brata aktora. Mężczyzna zmarł w 1993 roku w wyniku przedawkowania narkotyków.

Świeżo upieczonym rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego.


Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Rooney Mara i Joaquin Phoenix

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×