Ronnie Ferrari zawiesza karierę. Wszystko przez problemy zdrowotne

Ronnie Ferrari

Ronnie Ferrari

Ronnie Ferrari ma problemy zdrowotne, przez które musiał podjąć decyzję o przerwie od występów. Raper odwołał zaplanowane koncerty. O wszystkim poinformował media i fanów w oficjalnym oświadczeniu.

Hubert Kacperski, bo tak naprawdę nazywa się Ronnie Ferrari, zasłynął na polskim rynku muzycznym piosenką Ona by tak chciała, która wyrosła na hit minionych wakacji. Utwór szybko zyskał popularność, obecnie na YouTube ma ponad 114 milionów wyświetleń. Na koncerty 21-letniego wokalisty przychodzą tłumy, a jego sylwestrowy występ był chętniej oglądany niż shows Edyty Górniak czy Zenka Martyniuka.

Regularne spotkania z publicznością, życie na walizkach i praca w studio doprowadziło do problemów zdrowotnych, o których artysta z Trójmiasta poinformował w oficjalnym oświadczeniu.

Ronnie Ferrari: problemy zdrowotne

Na początku tygodnia raper opublikował na oficjalnym koncie na Facebooku post, w którym poinformował fanów o swoich problemach zdrowotnych. Ronnie Ferrari przyznał się do choroby:

Drodzy miłośnicy różnego rodzaju gatunków muzycznych. Chciałbym się z Wami czymś podzielić. Ostatnie miesiące są dużym wyzwaniem zarówno dla mnie jak i mojego zdrowia. Stale walczę z nowymi kawałkami i płytą którą planuje dla Was wypuścić już niedługo. Niestety, moje zdrowie i organizm nie podzielają mojego zdania, co do trybu w jakim obecnie żyje. Wybaczcie, ale czas na głęboki oddech.

Ronnie Ferrari - Sylwester 2019, Chorzów

Ronnie Ferrari – Sylwester 2019, Chorzów

Ronnie Ferrari postanowił odwołać koncerty do czasu aż wróci do pełni sił:

Chodź bardzo nie chcę jestem zmuszony do przełożenia (nie odwołania) moich koncertów w lutym. Wszystko ze względów zdrowotnych. Chce wrócić do Was w pełni zaangażowany i szczęśliwy jak najszybciej! Przed nami plenery, zapowiada się pracowity rok i nie tylko! Stay tuned and stay with me!
Bless, Ronnie F.

Życzymy w takim razie szybkiego powrotu do zdrowia!


Ronnie Ferrari – Roztańczony Narodowy 2019

Ronnie Ferrari – Roztańczony Narodowy 2019

Sylwester Polsatu 2019 - Ronnie Ferrari

Sylwester Polsatu 2019 - Ronnie Ferrari

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×