Ronnie Ferrari zmienił fryzurę. Teraz wygląda jak raper z krwi i kości

Ronnie Ferrari - nowa fryzura

Ronnie Ferrari - nowa fryzura

Ronnie Ferrari pokazał się na swoim Instastory w zupełnie nowej fryzurze. Wygląda całkiem inaczej, niż nas do tego przyzwyczaił. Jak poradził sobie bez fryzjera?

Hubert Kacperski, bo tak naprawdę nazywa się Ronnie Ferrari, zasłynął na polskim rynku muzycznym piosenką Ona by tak chciała, która była wielkim hitem minionych wakacji.

Utwór szybko zyskał popularność i nie było osoby, która nie nuciłaby go pod nosem. Na koncerty młodego wokalisty przychodzą tłumy, a jego sylwestrowy występ był chętniej oglądany niż ten Edyty Górniak czy Zenka Martyniuka.

Regularne spotkania z publicznością, życie na walizkach i praca w studio doprowadziło do problemów zdrowotnych, o których artysta z Trójmiasta poinformował w oficjalnym oświadczeniu. Ogłosił, że konieczne jest, żeby zrobił sobie przerwę w pracy.

Drodzy miłośnicy różnego rodzaju gatunków muzycznych. Chciałbym się z Wami czymś podzielić. Ostatnie miesiące są dużym wyzwaniem zarówno dla mnie jak i mojego zdrowia. Stale walczę z nowymi kawałkami i płytą którą planuje dla Was wypuścić już niedługo. Niestety, moje zdrowie i organizm nie podzielają mojego zdania, co do trybu w jakim obecnie żyje. Wybaczcie, ale czas na głęboki oddech – napisał.

Ronnie Ferrari: nowa fryzura

Mimo przerwy w koncertowaniu, która siłą rzeczy wydłużyła się poprzez epidemię koronawirusa, młody wokalista jest nadal aktywny w social mediach.

Właśnie pochwalił się nową fryzurą. Idąc śladem innych gwiazd, samodzielnie zabrał się za swoje włosy. Efektami podzielił się ze swoimi fanami na Instastory.

Eluwa nowy herkat – napisał.

Zamieścił zdjęcie prosto z własnej łazienki. Ogolona głowa, a Ronnie wygląda teraz jak raper z krwi i kości.

Ronnie Ferrari - nowa fryzura

Ronnie Ferrari – nowa fryzura

Takie samodzielne eksperymentowanie z fryzurą stało się bardzo popularne. Zakłady fryzjerskie są zamknięte, wiec wiele osób radzi sobie samodzielnie.


Ronnie Ferrari - nowa fryzura

Ronnie Ferrari - nowa fryzura

Ronnie Ferrari – Ona by tak chciała, Sylwester 2019 Polsat

Ronnie Ferrari – Ona by tak chciała, Sylwester 2019 Polsat

Sylwester Polsatu 2019 - Ronnie Ferrari

Sylwester Polsatu 2019 - Ronnie Ferrari

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×