Ronan Keating był wielką gwiazdą 20 lat temu. Teraz wygląda jeszcze lepiej. Ma piękną partnerkę i cudne dzieci, które chętnie pokazuje

Ronan Keating

Ronan Keating

Irlandzki wokalista Ronan Keating zmienił się nie do poznania. Ma teraz piękną żonę. Jak wyglądają piosenkarz i jego partnerka?

Ronan Keating, piosenkarz o irlandzkich korzeniach, na początku lat 90. dołączył do nowopowstałego boys bandu Boyzone, w którym działał wraz z popularnymi artystami, takimi jak:  Keith Duffy, Michael Graham, Shane Lynch i Stephen Gately. Zespół wydał kilka płyt i zakończył współpracę w 1999 roku. Kapelę reaktywowano dopiero w 2010 roku. Muzycy nagrali kolejne płyty. W międzyczasie Ronan skupił się na karierze solowej. Nagrał aż 10 albumów studyjnych pod swoim nazwiskiem. A jak wyglądało jego życie prywatne?

Do 2015 roku pozostawał w związku małżeńskim z irlandzką modelką Yvonne Connolly. Para miała razem troje dzieci: Jacka, Marię i Ali. Ten związek zakończył się w 2010 roku.

Ronan Keating: metamorfoza i nowa partnerka

Od tamtego czasu Ronan związał się z Storm Keating (z domu Uechtritz), Australijką, która zajmowała się m.in. projektowaniem ubrań i prowadzeniem blogów poświęconych modzie. Para sformalizowała związek w 2015 roku. Storm urodziła Ronanowi dwoje dzieci: synka Coopera i córeczkę Coco.

Ostatnio Ronan i Storm, z okazji 40. urodzin tej drugiej, wybrali się na wycieczkę na azjatyckie Malediwy, na którą zabrali też swoje małe dzieci. Zdjęcia z wypadu zamieszczamy w galerii. Można w niej zobaczyć, jak teraz wyglądają 4-letni chłopczyk i 2-letnia dziewczynka. Dzieciaki są bardzo podobne do swoich rodziców. Sam Ronan nie przypomina już zresztą nieśmiałego nastolatka z dawnych lat. Bardzo zmężniał, nabrał atletycznej sylwetki, zmienił fryzurę i zapuścił zarost. Pięknie wygląda również Storm. Kobieta ma długie, blond włosy i boskie ciało.

Obecnie rodzina Keatingów szykuje się do Bożego Narodzenia. Storm zajęła się udekorowaniem ich domu na obrzeżach Londynu. Jak powiedziała w imieniu rodziny magazynowi Hello!:

Wigilia to nasza ulubiona noc w całym roku.

W tym roku święta będą miały zresztą jeszcze głębszy wymiar. Do Londynu ma się zjechać rodzina Storm z dalekiego zakątka planety. Ronan powiedział dziennikarzom:

Rodzina Storm przyjeżdża z wizytą z Australii i jesteśmy tym bardzo podekscytowani! Po ostatnich dwóch latach, które wszyscy przeżyliśmy (chodzi o COVID-19 – przyp. red.), bycie razem jest najważniejsze i właśnie to cenimy w tym roku.

Trzymamy kciuki, aby Ronan, Storm i dzieciaki przeżyły w tym roku niezapomniane Boże Narodzenie! Zdjęcia pary możecie zobaczyć w galerii. Poniżej zamieszczamy kilka wpisów z ich mediów społecznościowych.

Słuchaliście kiedyś twórczości przystojnego Irlandczyka? Jak oceniacie jego dorobek artystyczny? Jeśli go znacie, to zapraszamy do podzielenia się swoimi opiniami. Jeśli nie – to polecamy się z nim zapoznać, bo jest czego słuchać! Obywatel Zielonej Wyspy w ciągu swojej pracy zawodowej nagrał łącznie kilkanaście albumów.


Ronan Keating i jego żona Storm

Ronan Keating i jego żona Storm

Ronan Keating i jego żona Storm

Ronan Keating i jego żona Storm

Ronan Keating z dzieckiem

Ronan Keating z dzieckiem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Fantastyczny głos trochę zachrypnięty słucham od początku jego kariery jeszcze jak był w boyzbedzie urzekł mnie głos a do tego przystojny i wszystko na remat

 • Anka pisze:

  Jakis strasznie niski..
  Na zdjeciu porownanie wysokosci pani obok i jego …to jakies 30cm.

 • To znowu ja pisze:

  Dzieci z pierwszego malzenstwa jakos go nie zajmuja…. Pamietam wywiady z nim, gdy poslubil pierwsza zone, piekna modelke, i plodzic dzieci: ze nic mu do szczescia nie jest potrzebne, nawet kumple z kapeli, bo ma przy sobie zone idealna!

 • Gość pisze:

  Myslalby kto! Typiwy samuec. Dzusci z pier

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×