Szukaj

Romeo Beckham poderwał hollywoodzką ślicznotkę! Jest jeszcze ładniejsza niż była dziewczyna Brooklyna!

Romeo Beckham i Millie Bobby Brown są parą

Romeo Beckham ma nową dziewczynę. Młodszy syn Victorii Beckham umawia się z uwielbianą przez Hollywood młodą aktorką. Jego ukochaną jest Millie Bobby Brown z serialu Stranger Things. Jak się poznali? Jak długo są razem?

Victoria BeckhamDavid Beckham od lat brylują na pierwszych stronach gazet, a ich małżeństwo często trafia w centrum zainteresowania świata. Mimo plotek o kryzysach, para ma się świetnie. Ich rodzina rozkwita i nic nie wskazuje na to, by miało się coś zmienić. Z każdym rokiem coraz więcej uwagi przykuwają również dzieci słynnego duetu. Słodka Harper Beckham została obwołana ikoną dziecięcej mody, Brooklyn Beckham i jego miłosne rozterki z Chloe Moretz również nie przeszły bez echa. Teraz pałeczkę od przystojnego aspirującego fotografa przejmuje młodszy brat.

Romeo Beckham w ciągu ostatnich lat nieźle wyrósł, zrobił się bardzo przystojny i… wszystko wskazuje na to, że ma dziewczynę! W dodatku nie byle kogo. Jeśli wierzyć brytyjskim tabloidom, Romeo spotyka się ze śliczną Millie Bobby Brown, gwiazdą serialu Stranger Things. Poznali się w 2016 roku na gali UNICEF, którego Millie jest ambasadorką.

Ich związek podobno dopiero rozkwita i jest we wczesnej fazie, a Victoria obawia się, czy jej syn nie zaczyna “zbyt wcześnie”.

Jak myślicie, pasują do siebie? 😉

20-letni Brooklyn Beckham przyłapany z kipiącą seksem dziewczyną w drodze do klubu! Victorii rośnie stylowa synowa!

Wystylizowani jak z żurnala David Beckham i Victoria Beckham triumfują na znanym stadionie piłkarskim!

Victoria Beckham wyrzuciła służbę ze swojej luksusowej willi! Wszystko przez najstarszego syna!


Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?

×