Romans Bachledy i Staraka dobiegł końca. Miliarder ma nową dziewczynę

Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Starak

Media jakiś czas temu obiegła informacja o tym, że Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Starak znów mają się ku sobie. Znajomi pary zdradzali coraz to pikantniejsze kulisy z ich związku. Szybko jednak temat umarł, aż do ostatniego festiwalu filmowego w Gdyni, na którym wspólnie pozowali do zdjęć. Miało to być pierwsze oficjalne wyjście Alicji i Piotra po serii publikacji pełnych spekulacji. Jak się okazuje, nic z tego. Aktorka i miliarder przyjaźnią się, ale „Party” donosi, że myśleli poważnie o powrocie do siebie. Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś pokazała się na imprezie z nowym partnerem. Już go kiedyś widzieliśmy u jej boku!

 

Przed laty byli parą i w wakacje próbowali odnowić uczucie, które ich łączyło. Jednak po jakimś czasie stwierdzili, że wolą zostać przyjaciółmi. Dlatego już meczą ich plotki o tym, że mają romans – mówi „Party” znajomy Staraka

 

Magazyn twierdzi także, że oboje układają sobie życie z nowymi miłościami. Alicja z tajemniczym brunetem, a Piotr związał się z gwiazdą TVN. Podobno kwestią czasu jest, aż para pokaże się na salonach.

 

Alicja Bachleda - Curuś

Fotografia: ONS

Piotr Woźniak - Starak

Fotografia: ONS


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×