Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zaatakowani przez gościa „PnŚ”. Usłyszeli złośliwość na temat swojego związku. Zrobiło się niezręcznie…

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Roman Rogowiecki, dziennikarz muzyczny, był gościem Pytania na Śniadanie. Pozwolił sobie na grubiańską uwagę w stronę Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski od niemal trzech lat prowadzą Pytanie na śniadanie. Jako para gospodarzy śniadaniówki szybko zdobyli sympatię widzów. Tuż po rozwodzie prezenterki z Marcinem Hakielem pojawiły się spekulacje, że tych dwoje łączy coś więcej niż praca. W dniu 40. urodzin Katarzyny oznajmili, że są w związku i planują wspólną przyszłość.

Niedawno zadebiutowali po raz pierwszy na czerwonym dywanie, a tam nie tylko udzielili wywiadu Jastrząb Post, ale też zauważyliśmy piękny pierścionek lśniący na palcu Kasi. Sprawdziliśmy i szybko okazało się, że są już po zaręczynach.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówi nam znajomy duetu z pracy.

Ujawnienie się pary spowodowało prawdziwą burzę w show-biznesie, którą nakręcają publiczne ataki byłej żony Macieja Kurzajewskiego, Pauliny Smaszcz. Związek prezenterów ma swoich kibiców, ale i krytyków, a złośliwości w sieci nie brakuje. Jednak tego, że z wręcz chamskim komentarzem spotkają się na kanapach Pytania na śniadanie, zakochani na pewno się nie spodziewali…

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski usłyszeli złośliwość na temat swojego związku w Pytaniu na Śniadanie

Prowadząc Pytanie na Śniadanie Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie spodziewali się zapewne, że będą musieli zmierzyć się nieprzyjemnymi komentarzami także ze strony gości. Podczas weekendowego wydania w studiu pojawił się dziennikarz muzyczny, Roman Rogowiecki.

Wszyscy troje wspominali znanych muzyków, m.in. Karela Gota czy Franka Sinatrę. Katarzyna zachwycała się tym ostatnim i wtedy Rogowiecki pozwolił sobie na uszczypliwą, a nawet grubiańską uwagę.

Maciek, ta pani lubi takich starszych panów? Naprawdę? – zwrócił się do prowadzącego 67-latek.

Dziennikarz nawiązał do faktu, że Maciej jest starszy od Kasi o dziewięć lat. Nietaktowną uwagą Rogowiecki sprawił, że Kurzajewski zaniemówił i powrócił do rozmowy dopiero po jakimś czasie. Cichopek nie przestała szeroko się uśmiechać, jednak z jej wyrazu twarzy można było sporo wyczytać. Wcale nie było jej do śmiechu, chociaż po raz kolejny wykazała się ogromnym profesjonalizmem. Niedawno zachowała zimną krew podczas transmisji live, gdy w kadrze pojawił się jej synek – pisaliśmy o tym tutaj.

Słowa Rogowieckiego skierowane do prowadzących to skandal. Niegrzeczne? To mało powiedziane.

Pierwszy i jedyny jak dotąd wywiad z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim:


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na Śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na Śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na Śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na Śniadanie

Roman Rogowiecki

Roman Rogowiecki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×