Romain Zago skomntował zaręczyny Joanny Krupy z nowym partnerem
Wirtualna Polska

Romain Zago odważnie ocenił nowego narzeczonego Joanny Krupy! Jego słowa zaskoczyły nawet piękną modelkę!

Romain Zago, Joanna Krupa, Douglas Nunes

Romain Zago, Joanna Krupa, Douglas Nunes

Romain Zago skomentował zaręczyny Joanny Krupy

Wirtualna Polska

Joanna Krupa pod koniec roku pochwaliła się światu swoją nową miłością. Piękna modelka spotyka się z amerykańskim biznesmenem, który doskonale znany jest w hollywoodzkiej branży filmowej – Douglasem Nunesem. Przez długi czas tożsamość mężczyzny owiana była tajemnicą, aż do lutego, gdy gwiazda zdecydowała się opowiedzieć o swoim nowym związku na łamach Gali. Niektórzy stwierdzili, że Krupa zbyt szybko znalazła pocieszenie w ramionach innego, w końcu jeszcze rok temu oficjalnie była żoną francuskiego modela – Romaina Zago.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zago postanowił uciąć wszystkie plotki na temat jego relacji z Krupą i opublikował na Instagramie oficjalne oświadczenie, w którym odniósł się także do jej nowego partnera, z którym modelka zaręczyła się w minionym tygodniu:

Szybka informacja dla osób, która zdają się być niezwykle zatroskane moją obecną relacją z Joanną Krupą i tym jak przystosowujemy się do nowego stylu życia. Po pierwsze, dla wszystkich zmartwionych faktem, że [Joanna] rozpoczyna nowy związek zbyt szybko – nie zaczyna. Jesteśmy oficjalnie w separacji od 2016 roku, rozwiedliśmy się w połowie zeszłego.

Od tamtego czasu nasza przyjaźń stała się mocniejsza i przeniosła się na wyższy stopień. Jesteśmy teraz najlepszymi przyjaciółmi bardziej niż kiedykolwiek, rozmawiamy i piszemy każdego dnia i nie tylko szukamy u siebie porad, ale również dodajemy sobie odwagi by uzyskać ostateczny poziom szczęścia i sukcesu.

Nie mógłbym być szczęśliwszy, że znalazła sobie kogoś, bo oboje obiecaliśmy sobie dawno temu, że naszym celem jest uszczęśliwianie się nawzajem. Prawda jest taka, że nie byliśmy idealną parą, choć wszyscy tak myśleli. Niemniej jednak, byliśmy, jesteśmy i zawsze będziemy przyjaciółmi. Więc serdecznie gratuluję jej i Douglasowi.

Poza tym, nasze psy – Darla i Rugby – zawsze będą naszymi dziećmi.

Romain

Wpis Romaina błyskawicznie skomentowała Joanna:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Mam nadzieję, że wszyscy potraktują to jako przykład. Nieważne co się dzieje. Możecie pozostać przyjaciółmi i szanować spędzone razem lata. Dziękuję za te miłe słowa.

Inspirujące słowa. Jak widać rozstanie z klasą w show-biznesie jest jak najbardziej możliwe.

Quick info to whomever seems so kindly concerned about my current relationship w @joannakrupa and how are we adapting to our new lifestyles.. First, to those concerned w the fact that she is rushing into a new relationship, she is not.. Her & I have been unofficially separated since Dec 2016.. divorced mid last year. Since then, our friendship has strengthened to a another level, and we r now more than ever Best Friends Forever, we talk and text every day and we not only seek advices from each other, but we also encourage each other to reach the ultimate level of happiness and success. I couldn’t have been happier that she has found someone, as we both made a promise long ago that our common goal was to make each other happy. The fact is we were not the perfect couple as everyone thought, and so did we…, however, we were, we are and we will always be the perfect friends.. So to her and Douglas: congratulations. On a side note, our Dogs Darla and Rugby will always be considered to be our kids. Romain

A post shared by Romain Zago (@romainzago) on

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Koniec z plotkami o kryzysie! Joanna Krupa nareszcie się zaręczyła! Jej pierścionek zaręczynowy to prawdziwa perełka

Joanna Krupa umiera z tęsknoty za swoim przystojniakiem! Wrzuciła do internetu intymny film z nowym partnerem! [WIDEO]

Wirtualna Polska

Joanna Krupa i Romain Zago oficjalnie po rozwodzie! Wiadomo już jak podzielili majątek! Wyciekły wszystkie szczegóły


Joanna Krupa i Douglas Nunes zaręczyli się

Joanna Krupa i Douglas Nunes zaręczyli się

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Joanna Krupa z nowym partnerem

Joanna Krupa z nowym partnerem

Nowy partner Joanny Krupy

Nowy partner Joanny Krupy

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×