Roma Gąsiorowska ostro ścięła włosy. Fani podziwiają za odwagę: „Lekkość”

Roma Gąsiorowska, nowa fryzura

Roma Gąsiorowska, nowa fryzura

Roma Gąsiorowska ścięła włosy. Metamorfoza aktorki zrobiła wrażenie na jej fanach. Wiosenna zmiana wizerunku podkreśliła jej urodę. Zobacz, jak teraz wygląda.

Roma Gąsiorowska zadebiutowała w 2003 roku rolą w Pogodzie na jutro. Długo nie czekała na kolejne propozycje zawodowe. Lista produkcji z jej udziałem jest bardzo długa i nie brakuje na niej największych kinowych czy telewizyjnych hitów.

Przez lata mogliśmy obserwować, jak zmienia się wizerunek jednej z najbardziej rozchwytywanych gwiazd ekranu. Roma Gąsiorowska miała już rude, czarne i blond włosy. Długie i krótkie. Na potrzeby roli zmieniała się jak kameleon. Tym razem jednak zdecydowała się na metamorfozę, która nie jest związana z żadnym nowym projektem.

Roma Gąsiorowska ścięła włosy. Metamorfoza aktorki

Wraz z nadejściem wiosny aktorka zaszalała u fryzjera. Roma Gąsiorowska ścięła włosy. Aktualnie sięgają nieco poza uszy. I co tu dużo mówić – trochę nie wygląda jak ona. Nowa fryzura zdecydowanie odjęła jej lat i podkreśliła jej urodę.

Krótkie włosy z pewnością ułatwią Romie codzienne funkcjonowanie i pozwolą zaoszczędzić sporo czasu na pielęgnacji. Zwłaszcza że jak sama podkreśliła w hasztagach, jest „mamą, aktorką i bizneswoman”.

Nowy look Romy skomentowali jej fani. Internauci są pod wrażeniem zmiany, jaką przeszła ich ulubienica. Od razu dostrzegli atuty nowej fryzury:

  • Lekkość!
  • Jak wiosennie!
  • Pięknie pani wygląda.

Jak wam się podoba odmieniona Gąsiorowska?

W czym zagrała Roma Gąsiorowska?

Wojna polsko-ruska, Ki, Sala samobójców czy Kac Wawa, to tylko kilka z wielu filmów, w których talent Romy mogli podziwiać widzowie. Gwiazda ma na swoim koncie m.in. Złotą Kaczkę i dwa Orły za role pierwszo- i drugoplanowe. Była nominowana do Złotego Lwa, ale także nagród przyznawanych najgorszym aktorom – Wężów (za Serce nie sługa, Kac Wawa czy PolandJa).

Roma Gąsiorowska – życie prywatne

Aktorka związana jest z aktorem Michałem Żurawskim. Para pobrała się 10 kwietnia 2010 roku. W 2016 roku zajęli wspólnie pierwsze miejsce w 23. edycji plebiscytu Srebrne Jabłko miesięcznika Pani, w którym czytelnicy wybierają swoje ulubione pary z show-biznesu. Mają syna Klemensa (ur. 2012) oraz córkę Jadwigę (ur. 2014).


Roma Gąsiorowska w krótkich włosach

Roma Gąsiorowska w krótkich włosach

Roma Gąsiorowska w krótkich włosach

Roma Gąsiorowska w krótkich włosach

Roma Gąsiorowska w krótkich włosach

Roma Gąsiorowska w krótkich włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×