Roma Gąsiorowska ścięła włosy na króciutko! To najmocniejsza metamorfoza tego roku

Roma Gąsiorowska zmieniła fryzurę

Roma Gąsiorowska zmieniła fryzurę

Roma Gąsiorowska ma krótkie włosy. Aktorka zaskoczyła metamorfozą. Ostre cięcie nadało jej charakteru. Jak teraz wygląda? Znajomi z branży nie mogą wyjść z podziwu.

Roma Gąsiorowska to obecnie jedna z najpopularniejszych aktorek w kraju. Zadebiutowała w 2003 roku rolą w filmie Pogoda na jutro, który otworzył jej drzwi do kariery. Na kolejne propozycje nie musiała długo czekać. Wystąpiła w największych kinowych oraz telewizyjnych produkcjach takich jak: Listy do M., Sala samobójców, Podatek od miłości, Serce nie sługa, 18000 gramów, Krew z krwi czy Przyjaciółki.

Aktorka za swoje role była wielokrotnie nagradzana. Jest zdobywczynią m.in. Złotej Kaczki oraz dwóch Orłów. Była także nominowana do Złotego Lwa.

Gwiazda nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Mimo napiętego grafiku udało jej się ułożyć także życie prywatne. Wiele lat temu na jej drodze stanął aktor Michał Żurawski, z którym wzięła ślub w 2010 roku. Pojawili się nawet w rankingu ulubionych par show-biznesu, który został stworzony przez miesięcznik Pani. Owocem ich miłości jest 10-letni Klemens oraz 8-letnia Jadwiga.

Roma Gąsiorowska ścięła włosy na krótko. Jak wygląda?

Gąsiorowska stara się nie zapominać o swoich fanach. Pozostaje z nimi w stałym kontakcie za pośrednictwem Instagrama. To tam informuje o kolejnych projektach, a także sporadycznie dzieli się swoją codziennością. Tym razem aktorka pochwaliła się radykalną zmianą.

Przez wiele lat na jej głowie gościły już przeróżne fryzury. Gwiazda nie boi się eksperymentować. W przeszłości prezentowała czarne, a nawet rude włosy. Od jakiegoś czasu jest blondynką.

40-latka pochwaliła się z odbiorcami efektami ostatniej metamorfozy. Postanowiła ściąć na krótko swoje włosy, które wcześniej sięgały przed ramiona.

Taka sytuacja … Co Wy na To? – zapytała internautów.

Obserwatorzy Romy zasypali ją komplementami:

  • Odważnie, ale ładnie!
  • Jak dla mnie super. Jest charakter.
  • Wow! Super zmiana!

Wśród komentujących znalazły się także gwiazdy, które są zachwycone jej przemianą:

Aleksandra Popławska: Pięknie!
Grażyna Wolszczak: Rewelacja!!!
Joanna Koroniewska: Pięknie.

A wam podoba się nowa fryzura Romy Gąsiorowskiej?


Roma Gąsiorowska w nowej fryzurze | fot. Instagram.com/roma_gasiorowska

Roma Gąsiorowska w nowej fryzurze | fot. Instagram.com/roma_gasiorowska

Roma Gąsiorowska w nowej fryzurze

Roma Gąsiorowska w nowej fryzurze

Roma Gąsiorowska na pokazie Mariusza Przybylskiego

Roma Gąsiorowska na pokazie Mariusza Przybylskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×