Kryzys w związku Romy Gąsiorowskiej? Aktorka jest naprawdę wściekła na męża! „Postawiła sprawę na ostrzu noża”

Zdjęcie (1) Kryzys w związku Romy Gąsiorowskiej? Aktorka jest naprawdę wściekła na męża! „Postawiła sprawę na ostrzu noża”

[1/10] Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski - premiera spektaklu Płyń

Zdjęcie (2) Kryzys w związku Romy Gąsiorowskiej? Aktorka jest naprawdę wściekła na męża! „Postawiła sprawę na ostrzu noża”

[2/10] Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski na pokazie Tomasza Ossolińskiego. Zdjęcia 2016

Zdjęcie (3) Kryzys w związku Romy Gąsiorowskiej? Aktorka jest naprawdę wściekła na męża! „Postawiła sprawę na ostrzu noża”

[3/10] Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski - premiera kolejnego sezonu serialu Pakt

Zdjęcie (4) Kryzys w związku Romy Gąsiorowskiej? Aktorka jest naprawdę wściekła na męża! „Postawiła sprawę na ostrzu noża”

[4/10] Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski - Srebrne Jabłka 2015

Zdjęcie (5) Kryzys w związku Romy Gąsiorowskiej? Aktorka jest naprawdę wściekła na męża! „Postawiła sprawę na ostrzu noża”

[5/10] Michał Żurawski i Roma Gąsiorowska na pokazie Roberta Kupisza

Zdjęcie (6) Kryzys w związku Romy Gąsiorowskiej? Aktorka jest naprawdę wściekła na męża! „Postawiła sprawę na ostrzu noża”

[6/10] Fotografia: AKPA

Zdjęcie (7) Kryzys w związku Romy Gąsiorowskiej? Aktorka jest naprawdę wściekła na męża! „Postawiła sprawę na ostrzu noża”

[7/10] Fotografia: ONS

Zdjęcie (8) Kryzys w związku Romy Gąsiorowskiej? Aktorka jest naprawdę wściekła na męża! „Postawiła sprawę na ostrzu noża”

[8/10] Michał Żurawski - VOLTA, premiera filmu 2017

Zdjęcie (9) Kryzys w związku Romy Gąsiorowskiej? Aktorka jest naprawdę wściekła na męża! „Postawiła sprawę na ostrzu noża”

[9/10] Michał Żurawski - pogrzeb Danuty Szaflarskiej

Zdjęcie (10) Kryzys w związku Romy Gąsiorowskiej? Aktorka jest naprawdę wściekła na męża! „Postawiła sprawę na ostrzu noża”

[10/10] Azja Express 1 edycja wygrali Michał Żurawski i Ludwik Borkowski

Komentarze

×