Szukaj

Miłość od pierwszego wejrzenia w „Rolnik szuka żony”. Tego jeszcze w historii show nie było

Maciej z Rolnik szuka żony 7

Maciej z Rolnik szuka żony 7

Rolnik szuka żony - właśnie rozpoczął się kolejny sezon. W poprzednim odcinku poznaliśmy wszystkich kandydatów. Dzisiaj zobaczyliśmy ile listów dostali rolnicy. Czy mają już swoich faworytów? Maciej zdecydowanie tak. To prawie jak miłość od pierwszego wejrzenia.

W pierwszym odcinku nowego sezonu Rolnik szuka żony, poznaliśmy kandydatów, a także zobaczyliśmy, ile listów dostał każdy z nich. W siódmej edycji udział w programie wzięło czterech rolników Paweł, Maciej, Józef i Dawid i jedna rolniczka, Magdalena.

Marta Manowska kolejno pojawiła się ze skrzynką listów u każdego z uczestników. Co się wydarzyło u Macieja?

Miłość od pierwszego odcinka w Rolnik szuka żony 

Maciej, to chyba najbardziej nieśmiały uczestnik najnowszej edycji programu. Ma 31 lat i jest w trakcie doktoratu z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Jest bardzo wysportowany i aktywny. Gospodarstwo prowadzi razem z tatą. Liczy, że w programie znajdzie kobietę, która będzie chciała założyć rodzinę. Marzy o tym, by zostać tatą.

Marta Manowska pojawiła się u Macieja z pełnym pudełkiem listów. Nie spodziewał się, że wzbudzi tak duże zainteresowanie. Czego oczekuje od swojej wybranki?

Moja wybranka niekoniecznie musi mieć zainteresowania rolnicze. Nawet lepiej, jakby nie miała. Ile można rozmawiać o świnkach? Szukam brunetki, szczupłej, do 6 lat młodszej. Chciałabym, żebyśmy mieli podobne wartości.

Mężczyzna zaznaczył, że intuicja podpowiada mu, że tym razem znajdzie swoją ukochaną.

Dotychczas wierzyłem w miłość od pierwszego wejrzenia, ale teraz wierze w miłość od pierwszego listu – powiedział.

Kiedy zaczął czytać korespondencję, jego uwagę od razu zwrócił jeden list – od Moniki – nauczycielki chemii i matematyki. Postanowił zadzwonić właśnie do niej.

View this post on Instagram

Maciej ma 31 lat i kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Mieszka w województwie wielkopolskim, gdzie razem z tatą prowadzą 60-hektarowe gospodarstwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Od czasu do czasu uczestniczy w rajdach off-road, preferuje też sportowy tryb życia – raz w tygodniu gra w siatkówkę, pływa na basenie, gra w paintball. Świetnie gotuje, potrafi zajmować się dziećmi, bardzo chce w przyszłości zostać tatą i zapewnia, że z przyjemnością będzie uczestniczył w opiece nad nimi i wychowaniu. Jest mężczyzną kontaktowym i otwartym, ale niestety zazwyczaj zmuszony był wybierać między związkiem a gospodarstwem, co niszczyło jego relacje. Liczy, że wśród listów znajdzie się ten jedyny – od dziewczyny, która zechce zamieszkać z nim na wsi, zaakceptuje to, że już zawsze będzie on rolnikiem. Kobieta może urzec go przede wszystkim dobrocią, inteligencją i spontanicznością, ale nie ukrywa, że wygląd jest dla niego ważny i najlepiej by było, gdyby te cechy przejawiała nieco niższa od niego szczupła brunetka – uśmiechnięta, wesoła i młodsza od niego maksymalnie o 6 lat młodsza. Chciałby też, aby podobnie jak on, dziewczyna miała czystą kartę i była bez zobowiązań. Wierzy jednak w miłość od pierwszego wejrzenia dlatego uważa, że dziecko czy wcześniejszy rozwód partnerki nie zaważyłyby na jego decyzji Zapewnia, że dla rodziny byłby w stanie dużo poświęcić, zagwarantować jej bezpieczeństwo i ciepło. To jest obecnie jego największe marzenie. Dotarły do Ciebie pozytywne fluidy Macieja? Sięgaj po długopis! Zarejestruj się na stronie www.rolnikszukazony.tvp.pl i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem „Maciej”. #rsz #rsz7 #rolnikszukazony #rolnikszukazony7 #pisz

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Ich rozmowa była krótka, ale Maciej czuł się wyraźnie onieśmielony. Widać było po nim, że jest zauroczony.

Chciałbym ci powiedzieć, że jesteś bardzo ładna i wpadłaś mi w oko. Mam nadzieję, że się spotkamy – mówił.

Monika odpowiedziała, że nie wie, czy będzie to możliwe, ponieważ jest nauczycielką i ma zobowiązania zawodowe. Maciej przekonywał ją do zmiany zdania. Zdaje się, że już znalazł pierwszą faworytkę.

Już kończcie, bo zaraz się naprawdę zakochacie i co potem będziemy robić! – zażartowała Marta Manowska.

Zabrała telefon wyraźnie oczarowanemu mężczyźnie. Pierwszy raz w historii programu miała miejsce taka sytuacja. Jak się wszystko rozwinie? Nie możemy się doczekać.


Maciej z Rolnik szuka żony 7 się zakochał?

Maciej z Rolnik szuka żony 7 się zakochał?

Marta Manowska - Rolnik szuka żony 7

Marta Manowska - Rolnik szuka żony 7

Marta Manowska - Rolnik szuka żony 7

Marta Manowska - Rolnik szuka żony 7

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×