Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Rolnik szuka żony 4: Piotr i Kasia szykują się do ślubu! To będzie podwójnie ważne święto! Znamy szczegóły!Rolnik szuka żony 4: Piotr i Kasia biorą ślub

Chociaż czwarty sezon programu Rolnik szuka żony dobiegł końca, to życie uczestników trwa nadal. Jednym udało się znaleźć w reality-show prawdziwą miłość, a niestety inny wciąż rzucają się w wir poszukiwań wybranki serca.

Do tej pierwszej grupy z pewnością należny Piotrek, które znalazł szczęście u boku Kasi. W finałowym odcinku hitu TVP1 zdradzili, że czekają na narodziny pierwszego potomka. Z czego cieszy się cała produkcja Rolnika.

Zainteresowanie mediami wciąż nie słabnie, przez co Piotr i Kasia udzielili wywiadu dla tygodnika Rewia, gdzie zdradzili, że są w trakcie przygotowywań do ślubu! Choć to nie jedyna, sensacyjna nowina z życia celebrytów. Para wyznała, że chcą połączyć ceremonię ślubną ze chrzcinami!

Wiosną albo latem planujemy ślub. Myślimy też o tym, żeby połączyć go ze chrzcinami. Uprzedzę pytania czytelników: dziecko jest owocem naszej miłości – powiedział Piotr na lamach Rewii.

Ponadto Piotrek dodał, że program zmienił w jego życiu bardzo dużo. Przede wszystkim znalazł miłość swojego życia.

Warto było czekać. Z niecierpliwością czekamy aż pojawi się dziecko. Wtedy wszystko nabierze nowego wymiaru – czytamy.

Podczas rozmowy został poruszony temat, jakoby Kasia była podstawioną uczestniczką. Lecz rolnik po raz kolejny zaprzeczył tym spekulacjom. Zapewnił, że Kasia napisała do niego list, ale nie dojechała na wybory kandydatek. Ich znajomość rozkwitła dzięki facebookowi, gdzie często rozmawiali.

Nie mamy nic do ukrycia – powiedział na sam koniec.

A Wy, kibicujecie Piotrowi i Kasi?

Szybko! Para z „Rolnik szuka żony 4” już szykuje się do ślubu! Wiemy kiedy

Małgosia i Paweł z „Rolnik szuka żony 4” zaskoczyli wszystkich radosną nowinę! „Mamy dziewczynkę”. Pokazali ją na zdjęciu

72 letni Mikołaj z „Rolnik szuka żony” wyrolował wszystkich! Po programie cichaczem odnalazł swoją miłość! Jego wybranka jest w wieku jego córki!

Jesteś fanem programu Rolnik szuka żony?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×