Gwiazda „Rolnika” zrobiła coming out i maksymalnie schudła. Niewiarygodne jak odmieniła ją miłość do żony. Wygląda jak inna osoba

Krystyna Kamińska

Krystyna Kamińska

Krystyna Kamińska, uczestniczka drugiej edycji Rolnik szuka żony, przeszła niesamowitą metamorfozę, którą pochwaliła się w sieci. Jak na schudła!

Krystyna Kamińska była jedną z uczestniczek drugiej edycji programu Rolnik szuka żony. Odpowiedziała na list Roberta, który wraz z innymi kandydatkami zaprosił ją do swojego domu. Między rolnikiem a studentką pochodzącą z Białorusi jednak nie zaiskrzyło. Uczestniczka długo nie leczyła złamanego serca. W 2016 roku zdecydowała się na coming out i ujawniła, że jest lesbijką. Zdradziła też, że jej serce skradła niejaka Agnieszka.

Panie na początku 2020 roku wzięły ślub w Szkocji, w Edynburgu, o czym po fakcie poinformowały na Instagramie. To właśnie tam pojawiło się zdjęcie, na którym żony pozują w garniturach połączonych ze sportowym obuwiem. W rozmowie z Plejadą ujawniły, że świadomie wybrały właśnie takie stroje:

Taka była nasza decyzja. Nie uważamy, żeby suknia była tego dnia obowiązkowa. Najważniejsze, że czułyśmy się dobrze.

Chociaż Krystyna i Agnieszka zalegalizowały swój związek za granicą, w Polsce na razie nie ma on mocy prawnej. Uczestniczka Rolnika ma nadzieję, że pewnego dnia się to zmieni:

Niestety nie ma możliwości legalizacji ślubu w Polsce, ale w większości krajów świata już tak. Jestem pewna, że w Polsce to też jest jedynie kwestia czasu. Poczekamy trochę i się doczekamy kiedyś niewątpliwie – powiedziała Plejadzie uczestniczka Rolnika.

Krystyna Kamińska z Rolnik szuka żony sporo schudła

Kamińska po ślubie przeszła sporą zmianę, której efektami pochwaliła się na Instagramie. Pokazała sklejkę zdjęć przed i po. W ciągu dwóch lat zrzuciła prawie 20 kilogramów. W opisie zdradziła, że dzieli się swoją historią, by zmotywować tych, którym brakuje siły do walki o wymarzoną sylwetkę:

Kochani, zbliża się wiosna! Pomyślałam, że może komuś brakuje motywacji po tych ciężkich czasach spędzonych głównie w domu na kanapie. Nie publikowałam wcześniej swoich zdjęć w stojach kompelowych mając ok. 80 kg wagi przy 164 cm wzrostu, gdyż zwyczajnie nie miałam odwagi takiego stanu rzeczy zaakceptować. Minęło prawie 2 lata odkąd jestem w ketozie, z przerwami na święta, na sezony jagodo-owoce, ale wciąż mam te cudowne cząsteczki w sobie.

W dalszej części wpisu podkreśliła, że przeszła na dietę ketogeniczną. Zrezygnowała m.in. z węglowodanów. Ma nadzieję, że już nigdy nie będzie miała na nie ochoty:

Swój obecny stosunek do węglowodanów mogę śmiało mianować pogardą – mam nadzieję, że już nigdy nie będzie nam „po drodze” z bułeczką czy pączkiem. Trzymam kciuki za wszystkich walczących o swoją wagę. I przypominam, że zawsze możecie okryć dla siebie świat ciekawego metabolizmu ketonów, spróbować zrozumieć własne ciało, przysłuchać się i rozpocząć współpracę na linii mózg-ciało-świadomość. [zachowano pisownię oryginalną – red.]

Internauci nie przeszli obok tej przemiany obojętnie. W komentarzach gratulują gwieździe Rolnika sukcesu:

  • Jesteś świetnym przykładem,że wszystko w życiu można, kiedy tylko się chce. I szczęśliwym też można być, tylko trzeba brać sprawy w swoje ręce. Kibicuję Wam obu i pozdrawiam!!
  • Serio jesteś cudownym przykładem, że można zmienić myślenie i na nic nie jesteśmy skazani jak zawalczymy o zmianę.
  • Gratulacje- to wymaga wytrwalosci.

Trzeba przyznać, że to naprawdę duża zmiana.


Krystyna Kamińska z programu

Krystyna Kamińska z programu "Rolnik szuka żony" sporo schudła

Krystyna Kamińska przed metamorfozą

Krystyna Kamińska przed metamorfozą

Krystyna Kamińska przed metamorfozą

Krystyna Kamińska przed metamorfozą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×