„The Voice” zdetronizowane? Nie pomogła nawet obecność Michała Szpaka! Wiemy jaki program okazał się HITEM jesiennej ramówki!

Michał Szpak nie wystąpi na Miss Supranational 2016?

Michał Szpak nie wystąpi na Miss Supranational 2016?

„Rolnik Szuka Żony” najchętniej oglądanym programem

To dopiero niespodzianka! The Voice of Poland miało być czarnym koniem jesiennej ramówki, a okazuje się, że ulubiony talent-show Polaków został zdetronizowany przez poszukujących miłości rolników! Jak donoszą Wirtualne Media, program Rolnik szuka żony okazał się być absolutnym hitem w

tegorocznej jesiennej ramówce. Wyniki oglądalności są jednoznaczne.Rolnik szuka żony 4 kompletnie zmiażdżył konkurencję. Średnia oglądalność czwartego sezonu produkcji wyniosła 3,84 mln osób, podczas gdy drugi na liście Mam Talent oglądało średnio jedynie 2,90 mln osób. Na podium znalazły się również Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler, z oglądalnością sięgającą średnio 2,51 mlnThe Voice oglądało jedynie 2,09 mln osób. 

Z takimi wynikami i z rozgłosem, który przez rozliczne skandale zyskał w tym roku popularny show, nie ma wątpliwości, że powróci na antenę w kolejnej odsłonie! Będziecie czekać na sezon 5?

Zobacz: A to numer! 72-letni Mikołaj z “Rolnik szuka żony” zapowiedział…ZARĘCZYNY! Jednak nie zgadniecie kto jest wybranką jego serca!

Zobacz: Rolnik szuka żony: Cudne wieści z życia kolejnej pary! Wkrótce zostaną rodzicami!

Zobacz: Sukienka Marty Manowskiej ze świątecznego odcinka “Rolnik szuka żony” to prawdziwy hit! Wiemy gdzie możecie taką kupić!

 


Mikołaj z

Mikołaj z "Rolnik szuka żony"jest zakochany, kim jest jego ukochana?

Małgosia z Rolnik szuka żony i Paweł zaręczyli się

Małgosia z Rolnik szuka żony i Paweł zaręczyli się

Piotr Piterek z Rolnik szuka żony 4

Piotr Piterek z Rolnik szuka żony 4

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×