Wielka wpadka TVP tuż przed finałem „Rolnik szuka żony”. Już wiadomo jak skończy się program. Wystarczyło kilka zdjęć

Rolnik Szuka Żony 9

Rolnik Szuka Żony 9

TVP zaliczyło sporą wpadkę przed finałem programu Rolnik szuka żony. Do sieci trafiły zdjęcia z finału, które zdradzają wszystkie tajemnice show. Widzowie nie będą zadowoleni.

Rolnik szuka żony to miłosne reality show TVP, które widzowie dosłownie pokochali. Już od pierwszego odcinka gromadzi ono sporą liczbę widzów, a z każdą kolejną serią grono fanów sukcesywnie wzrasta. Od kilku lat z zapartym tchem śledzą oni losy rolników, którzy mają nadzieję znaleźć w programie prawdziwe uczucie i poznać miłość na całe życie.

Kilku uczestnikom udało się odnaleźć swoją drugą połówkę, jednak niektórzy nawet po emisji programu pozostaną singlami. Do randkowego formatu mogą zgłaszać się jedynie prowadzący gospodarstwa rolnicy. Kandydaci i kandydatki, z którymi się spotkają, dobierani są na podstawie nadesłanych listów. Czasami wybór trzech osób, które będą mogły zaprezentować się widzom i na kilka tygodni zamieszkać w gospodarstwie jest niezwykle trudny.

Na ekranie właśnie możemy oglądać 9. edycję programu, który zbliża się już do wielkiego finału. W social mediach doszło jednak do wielkiej wpadki TVP, która prawdopodobnie zdradziła, jak będzie wyglądał koniec show i komu udało się znaleźć miłość.

Rolnik Szuka Żony 9: wpadka TVP. Już wiadomo, kto będzie razem?

Widzowie programu po kilku tygodniach emocji odliczają dni do ostatniego odcinka randkowego formatu. Okazuje się, że TVP nieco zepsuło im niespodziankę. W social mediach opublikowano zdjęcie, z którego jasno wynika, jak potoczą się losy uczestników i jakich wyborów dokonają.

W 9. edycji programu miłości szukali: Klaudia, Tomek, Tomasz, Michał oraz Mateusz. Na Facebooku stacja opublikowała fotografię pochodzącą z ostatniego odcinka, a tam wyraźnie widać kto zdecydował się kontynuować znajomość po programie. Chociaż kadr szybko zniknął z profilu TVP, to jednak internautom udało się go zapisać i krąży teraz w sieci.

"Finał będzie na ślubnym kobiercu" – Rolnik szuka żony

"Finał będzie na ślubnym kobiercu" 💕👩‍❤️‍💋‍👨 𝗢𝘀𝘁𝗮𝘁𝗻𝗶 𝗼𝗱𝗰𝗶𝗻𝗲𝗸 Rolnik szuka żony TVP zapowiada się sensacyjnie 😍 Widzimy się w niedzielę o 𝟮𝟮:𝟬𝟬 w TVP1 💙 #BądźmRazem

Posted by Bądźmy Razem. TVP on Wednesday, November 23, 2022

Na zdjęciach, na których widać pary 9. edycji programu w towarzystwie Marty Manowskiej dostrzec można, że Michał i Ada, Klaudia i Valentyn, a także Tomek i Kasia są ze sobą blisko. Widać również, że Tomasz i Mateusz nie mieli szczęścia w miłości i w studiu siedzą samotnie.

Wgląda na to, że TVP zdradziło więcej niż zamierzało. Finałowy odcinek już w najbliższą niedzielę o godzinie 22.00 na TVP1. Śledzicie losy uczestników Rolnika?


Rolnik Szuka Żony 9 - zdjęcie Facebook

Rolnik Szuka Żony 9 - zdjęcie Facebook

Rolnik Szuka Żony 9 - zdjęcie Facebook

Rolnik Szuka Żony 9 - zdjęcie Facebook

Rolnik Szuka Żony 9 - zdjęcie Facebook

Rolnik Szuka Żony 9 - zdjęcie Facebook

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×